22 Haziran 2016

Aynigunkargo.com Gönderilmeyen Ürün ve İlgisizlik!

12/06/2016 tarihinde siparişini verdiğim ve ortalama teslim süresi 5 gün olarak yazan ürün bugün itibariyle üzerinden 9 gün geçmesine rağmen henüz kargoya verilememiştir. Firma yetkilisinin mazereti ise ürünün üretiminde ufak bir pürüz yaşanması ancak ürünün en geç pazartesi kargoya verilmiş olacağı taahhüt edilmesine rağmen henüz kargo teslimi yapılmamıştır. Gönderilen maile de cevap verilmemiştir.

Ercan 3.291 Okunma

Cevaplar

  • Ercan05 Temmuz 2016

    Merhaba, sikayetimde gozden kacmayacak şekilde belirttiğim üzere sipariş 12 Haziran'da verilmiş ve 9 gün geçtikten sonra kayıt acilmistir. Akabinde defaten yaptığım arama ve mail trafiginde sürekli bugün veya en geç yarin kargoya verilecek cevaplarina rağmen iki haftanin sonunda tedarik edilemeyecegi bilgisine mukabil siparişimi iptal etmek zorunda kaldım. firmanın tedarik edemedigi sipariş sorunundan çok, ozur dilemeleri ve sorunu kabul etmeleri yerine kendini hakli cikarmaya çalışan tavri tarafimdan olumsuz degerlendirilmistir. Her önüne gelen online alışveriş sitesi acarsa bu sonuclar gayet normaldir. Guvenilir yerlerin haricinde alışveriş yapmamak lazım.

  • Aynigunkargo.com Temsilcisi25 Haziran 2016

    Sitemizde satılmakta olan binlerce ürün depomuzda hazır bulunmakta ve aynı gün kargoya verilmektedir. Mobilya, beyaz eşya, büyük spor aletleri gibi hacimleri itibariyle stokta bulundurulamayacak olan ürünler ise üretici/tedarikçi depolarından sevk edilmekte ve bu tür ürünler için ortalama teslim süreleri ürün sayfalarında gözden kaçmayacak büyüklükte belirtilmektedir. Müşterimizin sipariş etmiş olduğu ürünün bir mobilya ürünü olması nedeniyle teslim süresi ortalama 5 iş günü olarak ürün detay sayfasında belirtilmektedir. Bu sürelerin ortalama olarak belirtilmesinin nedeni, mücbir sebeplerden, tedarikçiden ya da lojistik firması / kargodan kaynaklı olarak 1-2 gün erken ya da geç teslimatın söz konusu olabiliyor olmasıdır. Müşterimizin siparişinin fabrikadaki bir sorundan dolayı gecikecek olması nedeniyle müşterimize bilgi verilmiş ve müşterimiz bekleyeceğini bildirmiştir. Fabrika tarafından ürünün bugün kargoya verileceği bilgisi alınmış ve müşterimize bu bilgi aktarılmıştır. Müşterimizin şikayetini bu gelişmeler öncesinde yazmış olduğu görülmektedir. Saygılarımızla,

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön