06 Şubat 2014 #2279710

Aynigunkargo.com Bilgilendirme Sıfır Teslimat Sıfır!

Aynıgunkargo.com adlı siteden 26 Ocak 2014'te bulaşık makinesi siparişi verdim. Ortalama 7 gün içerisinde teslim edileceği söyleniyordu. Geçen hafta müşteri hizmetlerini aradığımda gayet kaba saba sanki tesadüfen öyle bir yerde çalışan bir adam 7 gün olmadığını 7 günden önce birşey yapamayacaklarını istersem iptal etmemi söyledi.


İlla bilgi istediğimde ararız akşama kadar dedi ve aramadı. Dün yine bilgi almak için aradım. Muhakkak bilgi vereceklerini söylediler yine umursayıp dönmediler bile. Bugün tam 12 gün oldu ama ne bilgilendiren var, ne siparişin durumu belli.


İlgisiz, kaba, kayıtsız, takipsiz, oyalayıcı bir firma. Kesinlikle güven vermiyor, hizmetleri sıfır. Makinemi acil istiyorum.

Tuğba 1.014 Okunma

Cevaplar

  • Tuğba17 Şubat 2014

    Benim şikayetim ve diğer şikayetlere cevaplarını okuduğumda savunmacı yaklaşımlarıyla beklentileri karşılamayan bir firma. Kendilerini korumak yerine iletişim üzerinde gelişime gitseler çok iyi olur. Şikayetler insanlar kendilerini geliştirmesi açısından memnuniyet ile karşılanmalıdır. Ama bu firmanın tüm şikayetleri nasıl karşıladıkları ortada. ISO 9001 kalite yönetim sistemine göre firmanın ürünü gönderirken seçtiği kargodan bile sorumludur. Bu tür prosesler üzerindeki kontrolü güvence altına almalıdır. Oysa ki firmaya sorunca kargo bulamadı. Kargoya sorunca firma bilgileri tam vermedi. Herkes birbirini suçluyor. Arada iletişim yok, kontrol yok. Firma kargonun sorumluluğunu yüklenmeli. Ulaşıp ulaşmadığını kontrol etmeli. Ne firmalar var bağlanıp bağlanmadığını memnun kalıp kalmadığımızı soruyor. Siz kendinizi savunmakla meşgul olanlar, neyin neresindesiniz bir uzaktan bakın ve görün. Aldığını eleştiriler sizin daha iyi olmanız konusunda ışık tutar. Eksiklerinizi gösterir. Dediğiniz gibi müşteri hizmetleri çalışanlarınız hiçte işinin uzmanı bu konuda eğitim görmüş kişiler değil, öyle olsalar bile demek ki işin bilincinde değiller. Ben size kontrollerinizi arttırmanızı öneririm. Güven kontrole mani değildir!

  • Aynigunkargo.com Temsilcisi07 Şubat 2014

    Sayın Yetkili, Bir müşterinizin, satın aldığı mal veya hizmet ile ilgili şikâyetini sitemizde paylaştığını ve firmanız tarafından verilecek cevabı beklediğini bildirmek isteriz. Şikayetvar, firmalar ile şikâyeti olan müşterileri arasında köprü vazifesi gören bir platformdur. Hakkımızda bilmek isteyeceklerinizi, ekli dosyada dikkatinize sunuyoruz. Birlikte çalışmayı diler, saygılar sunarız.

  • Aynigunkargo.com Temsilcisi06 Şubat 2014

    Müşterinin siparişi 26.01.2014 gece 22:00 sularında gelmiş, sipariş 27.01.2014'de işleme alınmış, 30.01.2014 tarihinde kargoya verilmiş ve 03.02.2014 tarihinde teslim edilmesi gerekirken müşterinin adreste bulunamaması nedeniyle teslim edilememiştir. Ürün tekrar sevke çıkarılmış olup ATF numarası R087165 şeklindedir. İlgili kargo takip kayıtlarını aşağıda gönderiyoruz. Sipariş edilen ürün için ilanda belirtilen teslim süresi 7 gün olup bu sürenin dışına çıkılması firmamızın hatası değil, müşterinin adreste bulunamamasıdır. Müşteri Hizmetleri yetkililerimiz alanlarında profesyonel, sabırlı ve kibar yöneticilerdir. Müşterinin görevlilerimiz ve firmamız hakkında yazmış olduğu suçlamalar doğru değildir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön