Aynigunkargo.com Siparişim Kargolanmadı!

Betül K. |

Aynıgünkargo sitesinden geçtiğimiz salı sabah bir park yatak ve mavi bebek mayosu sipariş ettim.Aradım cumaya kadar elinizde olur dediler.Çarşamba aradım mayonun gelmesini bekliyoruz bugün kargolayacağız yarın gelir dendi.Perşembe aradım hala kargolanmamış dedim bugün kargolanacak depoda sıkıntı oldu dediler bugün kargolayacağız yarın gelir.Bugün cuma ve hala kargolanmamış!aradığım adam ben müşteri temsilcisi değilim diyor pazartesi elinizde olur!gerekli yerlere şikayet edeceğim.

Etiketler :

Geç Teslimat Kargo Takip-Yönlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Betül K.
  26 Nisan
  12:33

  yeni gördüm şoka girdim.siteye kayıt olurken ev telefonu istenen yere attığım numarayı aramayın altındaki gsm numaramı arayın çok mu zor?lakin ev telefonum yok boş bırakınca da site otomatik katdetmiyo!bu biiir ikincisi her arayışımda yarın yarın demeseydiniz o zaman 1 hafta diyeydiniz ben diyorum çocuğuma mayo lazım 2gün sonraya yetişir mi termale gidiyoruz yetişir diyorsunuz madem öyle yetişmez diyin her aradığımda oyalamayın!mağdur olan asıl benim bari park yatağı yollayın mayo kalsın lanet olsun dedim!yuh diyorum şuan

 • 23 Şubat
  14:22


  “Müşterimizin sipariş verdiği ürünlerden birinin kargoya verilme süresi ortalama 3 gün, diğerinin ise 1 haftadır. Bu bilgiler sitemizde açık olarak ilan edilmektedir. Müşterimizin ürünlerinin 1 hafta dolmadan önce yani 3. İş günü olan Cuma günü kargolanması öngörülmüş, bu nedenle kendisine bizi aradığında Cuma günü kargoya verilmesi öngörülüyor bilgisi verilmiştir. Fakat stokta olmayıp tedarikçiden gelmesi beklenen ürünün gelmesinin 1 gün gecikeceği belli olunca kendisine siparişinde belirttiği 5435758854 numaralı telefonundan ulaşılmaya çalışılmış ancak “Vodafone’da kayıtlı böyle bir numara yoktur” uyarısı alınmıştır. Akabinde kendisine ürünü bugün yani Cumartesi günü kargolayacağımız mail yoluyla bildirilmiş fakat müşteri ürünü başka bir yerden aldığını bildirerek ürünleri göndermemizi istememiştir.

  Sonuç olarak, müşterimiz 1 haftalık teslim süresini beklemeden ürünleri başka bir yerden temin ederek siparişini iptal etmiş, kendisi için özel olarak tedarik edilen ürünün firmamız stoklarında kalmasına sebebiyet vererek firmamızı mağdur etmiştir.”