Aylardır Superonline Tarafından Oyalanıyorum.

Mehmet Can Y. |

Aralık 2013'te müşteri hizmetlerini arayıp Adana'daki aboneliğimi Kayseri'ye nakil etmek istediğimi söyledim fakat daha sonra ailem kullanacağı için tekrar arayıp nakil işlemini iptal etmek istediğimi söyledim.

Müşteri hizmetleri, nakil iptal işlemini aldıklarını söyledi ve bir süre sonra Adana'daki İnternet'im anlam veremediğim şekilde kesildi. Ve aylardır İnternet'im kapalı olmasına rağmen boşu boşuna her ay fatura ödüyorum.

Aylardır müşteri hizmetlerini onlarca kez aramama rağmen hızlandırma maili atmaktan başka hiçbir şey yapılmıyor, konuyu bile doğru dürüst anlayamayıp beni yanlış yönlendiren çalışanlarınız da cabası. Bu şikayetten sonra da bir şey yapılmazsa, hukuki yollara başvuracağım.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Kasım
  09:11

  "Müşterimizin nakil talebi ile ilgili şikayetinin incelenmesi ve sorunun giderilmesi için en kısa sürede kendisiyle iletişime geçilecektir.

  Turkcell Superonline ile ilgili her türlü soru ve talebinizi, 0850 222 0 222 numaradan arayarak veya hizmet@superonline.net adresine e-posta göndererek Müşteri Hizmetlerimizle paylaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla,

  TURKCELL SUPERONLINE"