07 Eylül 2013

Aygaz'ın Bayisi Müşterilerden Fazla Para Alıyor!

Daha önce de bölgemde bulunan bayiyi şikayet etmiştim. Uyarı verdiklerinin söylemişlerdi, bir süre durum düzeldi gözlemlediğim kadarı ile yasal fiyattan satış yaptılar. 1 ay kadar sonra tekrar eski duruma döndüler. Her tüpten internetteki Aygaz'ın belirlediği fiyattan 2-3 lira tüp başına fazla fiyat söyleyip bu şekilde satış yapıyorlar. Resmi fiyatı kimse araştırıp bilmediğinden bu şekilde vatandaşa satıyorlar.

27 Temmuzda İzmir içinde bir kamp bir de 12 kg tüp alışverişimde 77 lira almışlardır. Resmi fiyatı söylememe rağmen bize çalıştığımız yer bu şekilde demektedirler. İsterseniz şikayet edin, Aygaz müşteri hizmetlerine şikayet ettim. Geri dönüş sağlamadılar resmi fiyat o gün 63 ve 12 lira.

Çağlar 153 Okunma

Cevaplar

  • Çağlar22 Eylül 2013

    gerekli iadelerin müşterilere sağlanması ve gerekli cezayı bekliyoruz

  • Çağlar11 Eylül 2013

    dün 69 TL alıyorlardı komşuya 69 dan sattıklarını duyunca, dışarı çıktım 67,50 dedim ama yok birşey denilmiyor 69 fiyat ister al ister alma şeklinde..

  • Aygaz Temsilcisi08 Eylül 2013

    Sayın yetkili; Sitenizdeki şikayete istinaden,müşterimiz ile görüşme sağlanarak, konu hakkında gerekli bilgilendirilme yapılmıştır. . Şikayetin kapatılması hususunda yardımlarınızı rica eder, Saygılarımızı sunarız. Aygaz Hizmet Hattı 444 4 999

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön