20 Ocak 2014 #2243571

Aygaz Tüp Erken Bitti!

Kendimi bildim bileli Aygaz tüp kullanırım. Eşimle 10 senelik tespitimiz elektrikli fırın çok kullandığımızdan olsa gerek bir tüp bize en az 9-10 ay hatta bir yıl yettiği idi. Fakat, kullanma alışkanlığımızda değişiklik olmamasına rağmen yaz sonu aldığımız tüp 40 gün gibi bir sürede bitti.


Bayiye bildirdik geldiler yeni tüp takıp kaçak kontrolü yaptılar kaçak bulamadılar. Zorlamalarımızla biten tüpün seri no'sunu üretim tarihini fabrikaya bildireceklerini araştıracaklarını söylediler. Telefon numaramı ve yeni tüpün parasını alıp gittiler. Gidiş o gidiş. Şikayetimizin üstünden yaklaşık 3 ay geçmesine rağmen arayan soran yok.

Kurt 319 Okunma

Cevaplar

  • Aygaz Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın yetkili; Sitenizdeki şikayete istinaden,müşterimiz ile görüşme sağlanarak, konu hakkında gerekli bilgilendirilme yapılmıştır. Şikayetin kapatılması hususunda yardımlarınızı rica eder, Saygılarımızı sunarız. Aygaz Hizmet Hattı 444 4 999

  • Kurt20 Ocak 2014

    telefon numaram hatalı paylaşılmış degil. evet bugün bu numaradan aranmışım fakat meşgul olduğumdan cevap veremedim. arayan numaranın Aygaz'a ait olduğunu bilmediğimden geri aramadım. malum hergün bilmediğimiz birçok numaradan çağrı alıyoruz. en azından SMS ile bilgilendirilebilir irtibat kurmam istenebilirdi. böyle arayıp ulaşamadık, numara hatalı kesin hükmüne varıp şikayeti kaldırın denmesini uygun bulmuyorum. Firmadan ricam tekrar aramaları ya da irtibat için isim ve/veya dahili vermeleri. teşekkürler.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön