01 Kasım 2016 #6828960

Aygaz Sitede Tavan Fiyatı Farklı Şube De Farklı!

Aygaz.com.tr adresinde şöyle bir açıklama mevcut;
**Aygaz tarafından EPDK'ya bildirilen KDV dahil tavan satış fiyatıdır. Bayilerimiz tavan fiyatı aşmamak koşuluyla istediği fiyattan satış yapmakta serbesttir.
İstanbul/avcılar şubesi sitenizde yazan tavan fiyatlarının da üzerinde fiyatlar veriyor. Mesela sitenizde ev tipi küçük tüpün tavan fiyatı 13.5 TL iken şube 18 TL'ye veriyor. Aynı şekilde ev tipi büyük tüpün tavan fiyatı 77.5 TL iken şubeniz 85 TL'ye veriyor. Sitenizde eklentinin güncelliğine de baktım ve oldukça güncel. Yani bir yanlışlık olması pek olağan değil. Mevcut şubeniz ya insanları tabiri caiz ise kazıklıyor ya da bizim bilmediğimiz bir şeyler var ve bu durum senelerdir aynı şekilde devam ediyor. Ta ki sitenizde kontrol edip anlayıncaya kadar da devam etti. Rica ediyorum ciddi bir şekilde şu konuyla ilgilenin ya da bizi aydınlatın. Kandırılıyormuş gibi hissetmek hiç hoş değil.

Şahin 8.933 Okunma

Cevaplar

  • Şahin17 Kasım 2016

    Güncelleme yapmak istiyorum. Resmi olarak yaptığınız küçük tüp zammı 50 kuruş iken şubeniz 2 lira ekleme yapmış. Yani siz küçük tüpü maksimum 14 TL 'ye satın diyorsunuz onlar 20 TL 'ye satıyor. Şikayetimi ilk açtığımda firmanız güzel ilgilendi. Sonra ki ilk iş günü ilk mesai saatlerinde hemen aradılar şubenin bilgilerini istediler vs. Güzeldi ama dönüp bakıldığında her şey hala aynı ve değişen hiçbir şey yok. Aynı kalite de alternatif bir şirkette olmadığı için insan kandırılmaya göz yumuyor ne yaparsınız. Ben buraya yazıyorum iyi güzel hoşta sonra ki sefere yine aynı şeyler olacağı için açıkçası pek ümidim yok.

  • Aygaz Temsilcisi01 Kasım 2016

    Sn. Şahin Bey, Şikayetiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa sürede çözüm için gerekli süreç başlatılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla

  • Şahin31 Ekim 2016

    + olarak ekleme yapayım servise gelen elemanla görüştüm ve şu cevabı aldım. Harfiyen yazıyorum. İnternette ki fiyatları takan kimse yok. Orada yazan tavan fiyatına şubeler istediği kadar ekleme yapabilir. Patron ne kadar eklerse o kadar alınır. Yani bunun üzerine yapabilecek yorum dahi bulamıyorum. Şirketin kendisinin belirlediği fiyatları takmayan kafasına buyruk şubeleriniz var. Buna dürüst ticaret denmez. İnsanlarla istenildiği gibi oynamak denir. Rica ediyorum gerekenler yapılsın!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön