23 Mart 2013

Aygaz Müşteri Hizmetleri Sorunumu Gidermedi!

Avea Aygaz kampanyasına katılıp, ilk alışverişimde nasıl mağdur edildiğimi anlatan bir şikayet yazmıştım, şikayetime Aygazdan yanıt olarak, kampanyadan mağdur edilmediğimi ve ilk 50 tl lpg alışverişime, karşılığı olan 5 tlnin kartıma tanımlatıldığı ve ikinci ve üçüncü alışverişleri yapmam karşılığında toplamda 30 tl otogaz kazanacağım bildirildi.

Kampanya bitti ve kampanya kapsamında 2 kez alışveriş yaptığım görülüyor ve 5+10=15 tl kampanyadan kazandığım miktar. Aygaz hizmet hattı yetkilileri görevlerini yapmayıp, insanları mağdur üstüne mağdur yapıyor. Bundan sonra yukarıda belirttiğim sorunları yaşamamak için kesinlikle kampanyalara katılmayacağım. Mağduriyetim giderilsin.

Selçuk 152 Okunma

Cevaplar

 • Aygaz Temsilcisi31 Ocak 2014

  Sayın yetkili; Sitenizdeki şikayete istinaden,müşterimiz ile görüşme sağlanarak, konu hakkında gerekli bilgilendirilme yapılmıştır. Şikayetin kapatılması hususunda yardımlarınızı rica eder, Saygılarımızı sunarız. Aygaz Hizmet Hattı 444 4 999

 • Selçuk09 Nisan 2013

  Şu zamana kadar kimse ilgilenmedi,demek ki müşteriye ve paraya doymuş bir şirket,ne giderim ne de eşimi dostumu kimseyi göndermem opete,uzun uzun nasıl mağdur edildiğimi anlatıyorum ve müşteri hizmetlerinin nasıl umursamazlığını!

 • Selçuk02 Nisan 2013

  Nasıl bir sorumsuzluk bilinmez halen ilgilenen olmadı!

 • Selçuk30 Mart 2013

  Aygaz ismiyle yıllarca enerji sektöründe hizmet vermiş bir firmanın, en son ki şikayetimle hiçbir şekilde ilgilenmemesinden şikayetçiyim!Halbuki haberim olsaydı bir kez daha kampanyanın istediği tutar ve üstünde alışveriş yapabilirdim, ama mağdur edildiğimi sonradan anladım! Biz tüketiciler aygaz firmasını, lpg pazarında bugünlere getirdiysek, götürmesini de biliriz! Mağduriyetimin acil giderilmesini rica etmekteyim, aksi halde sosyal medyada boykot çağrısı yapacağım!

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön