07 Eylül 2015

Aygaz-Mogaz Pompacının Kapak Ücretlendirmesi

Aygaz Ankara Metu Petrol Ürünleri/İskitlet-Ankara istasyonundan 06.09.2015 saat 01.56 'da otogaz alımı yaptım. Gaz aracıma yüklendi ve içeriye kredi kartım ile ödeme yapmaya girdiğimde, tezgahta tüp depo kapaklarını 1 TL'ye sattıklarını gördüm.


İçime bir kuşku düştü ve ödemeyi yaptıktan sonra kendi aracımı çalıştırmadan önce depo kapağımı kontrol ettiğimde pompacı tarafından kasıtlı olarak ucu ucuna tutturulmuş olduğunu ve hiç sıkılmamış olduğunu fark ettim.


Yani ya hareket ettiğimde kapağım düşecek ve içeri götürüp tezgaha koyup 1 TL'ye satacaklar, ya da yolda giderken düşecek ve bir daha gelişimde onlardan kapak satın alacağım. Koskoca Aygaz'a yakışmıyor. Şikayetçiyim.

Cem 432 Okunma

Cevaplar

  • Cem07 Eylül 2015

    Sadece ilgilenileceğini bildirdiler telefonda. Herhangi bir konu bilgilendirmesi yapmadılar, herhangi bir sonuç sunmadılar. Şikayeti kapattırmak için bunlarda şark kurnazlığı yapıyorlar.

  • Aygaz Temsilcisi07 Eylül 2015

    Sayın yetkili; Sitenizdeki şikayete istinaden,müşterimiz ile görüşme sağlanarak, konu hakkında gerekli bilgilendirilme yapılmıştır. Şikayetin kapatılması hususunda yardımlarınızı rica eder, Saygılarımızı sunarız. Aygaz Hizmet Hattı 444 4 999

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön