08 Mayıs 2013 #1785828

Aygaz İndirimler Geç Yansıtılıyor!

Gayet açık. 1-2 gün önce yapılan indirimi ben istasyondan gaz alırken yansıtmamıştı. Hiç hoş değil. Tatmimkar bir açıklama vermezseniz belirli bir süre başka yerden gaz alacağım.

Lutfullah 85 Okunma

Cevaplar

  • Lutfullah09 Mayıs 2013

    Az önce arandım. İlgi için teşekkür ederim. Fakat indirimlerin geç yansıtılmasıyla ilgili herhangi bir sonuç yok. Tavan fiyat konusunda bilgilendirildim. Müşteri temsilcisiyle görüşmemde indirimden önce ve indirimden sonra lpg yi 2.53 den aldığımı söyledim. Zannedersem yakında 13 kuruş civarında indirim yapıldı fakat indirimden bir kaç gün sonra ben aygazdan yine aynı fiyata lpg aldım. Temsilci tavan fiyat uygulaması olduğunu ve benim bölgemde tavan fiyatın 2.58 olduğunu söyledi. Yani benim zaten indirimli aldığımı söyledi. Ben de tavan fiyatı uygulamasının formalite olduğunu, lpg ye yapılan indirimin bana yansıtılması gerektiğini söyledim. Yasal olarak indirim yapmak zorunda olmayabilir. Fakat firma daha ucuza alıyorsa bunun tüketiciye yansıtılması gerekir diye düşünüyorum. İyi çalışmalar.

  • Aygaz Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sayın yetkili; Sitenizdeki şikayete istinaden,müşterimiz ile görüşme sağlanarak, konu hakkında gerekli bilgilendirilme yapılmıştır. Şikayetin kapatılması hususunda yardımlarınızı rica eder, Saygılarımızı sunarız. Aygaz Hizmet Hattı 444 4 999

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön