14 Ekim 2013

Aygaz Aygaz Dökme Gaz Satmayı Reddediyor!

Sitemizde bir çok ev Aygaz ile anlaşıp LPG tanklarını bahçelerine gömdürmüş ve yemeğini ve ısınmasını böyle yapmaktaydı. Ancak son zamanlarda Aygaz bu tankların ve boruların değişmesi gerektiğini, ve kombilerin "yönetmeliğe göre" bodrumda olmaması gerektiğini söyleyerek gaz vermeyi reddetti.


Tankı ve boruları değiştirmelerini söylediğimizde bize dönüş olmadı. Kombilerin taşıması zor ve zarar verici olduğundan site sakinleri buna yanaşmamaktadır.
Bu durumda buna yapılan yatırım havaya gitmiş olacak. Araştırdım, bizim gibi bir tarafı yerin üstünde olan bodrumlarda kombilerin artık kullanılmayacağına dair bir ibare göremedim. Daha 6 ay önce LPG veren Aygaz ın kışın bizi madur etmesini istemiyorum.

Turgut 506 Okunma

Cevaplar

  • Turgut07 Haziran 2014

    dökme gazı iptal etmek zorunda kaldım.

  • Turgut17 Ekim 2013

    Aygaz bana telefonda "şikayeti buradan kapatıp kendi kaydımızı açıyoruz, size dönecek bölge müdürlüğü" dedi sadece. Yani çözümlenmiş bir olay yok henüz.

  • Aygaz Temsilcisi16 Ekim 2013

    Sayın yetkili; Sitenizdeki şikayete istinaden,müşterimiz ile görüşme sağlanarak, konu hakkında gerekli bilgilendirilme yapılmıştır. Şikayetin kapatılması hususunda yardımlarınızı rica eder, Saygılarımızı sunarız. Aygaz Hizmet Hattı 444 4 999

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön