23 Eylül 2013

Aygaz Tüp Delik Çıktı!

22. 09. 2013 tarihinde evimize tüp söyledik. Gelen görevli tüpü taktıktan bir müddet sonra evde gaz kokusu hissedip tüpe baktık. Tüpü incelerken yüzümüze gelen soğuk hissiyati ile tüpün delik olduğunu anladık. Tüp tam orta yerinden delik ve sürekli gaz kaçırıyor. Ya fark etmeseydik ve gece bu şekilde yatıp uyusaydık?

Güvenilir diye düşünüp daha fazla para ödeyerek aldığımız tüp neredeyse bizi öldürecek! Bu durumdan sonra İnternet'te ufak bir araştırmayla, tüpün Aygaz internet sitesine göre fiyatının 68 TL, bizden alınanın ise 72 TL olduğunu da fark ettim. Daha önce hiç bakmamıştım tüp fiyatlarına ama buna benzer durumun şikayetlerde olduğunu da gördüm.

Bu durumdan sonra Aygaz ne yapacak acaba?

Altan 361 Okunma

Cevaplar

  • Altan28 Eylül 2013

    aygaz firması sorunun çözüldüğünü söylüyor ama herhangi bir çözüm olmadı. sadece 4 tl geri iade yaptılar ki benim asıl derdim o değil. bir özür bile dilenmedi bu süreçte, daha ne olması gerekir acaba özrü dilenmesi için.

  • Aygaz Temsilcisi24 Eylül 2013

    Sayın yetkili; Sitenizdeki şikayete istinaden,müşterimiz ile görüşme sağlanarak, konu hakkında gerekli bilgilendirilme yapılarak,müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Şikayetin kapatılması hususunda yardımlarınızı rica eder, Saygılarımızı sunarız. Aygaz Hizmet Hattı 444 4 999

  • Altan24 Eylül 2013

    Yemek sırasındayken, bir dakika ara ile iki defa aranmışım. Bu mudur irtibat kurmaya çalışmak. Bir de irtibat kuramadık deyip şikayet kapatmak ne demektir? Aygaz benim gözümde bitmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön