25 Ocak 2016

Aygaz Otogaz Alımlarında Puanlarım Kartıma Yansıtılmadı!

Araba kullandığım süre içerisinde Opet Aygaz oto gazdan gaz almaktayım. Balıkesir Ayvalık İlçesinde yeni açılan Opet akaryakıt istasyonundan almış olduğum benzin ve otogaz alımlarımda Opet kart kullanmak istedim. Ancak Opet kart cihazının kurulu olmaması nedeniyle yapmış olduğum şikayet neticesinde Opet benzin puanlarımı kartıma yüklemiştir.

Ancak Aygaz'a yapmış olduğum şikayetlerde her seferinde müşteri TEM dönüş yaparak sadece adımı soyadımı alarak ilgilenileceğini söylemelerine rağmen herhangi bir çözüme kavuşturulmuşlardır. Opet Aygaz olarak otogaz satışı yapılıyor ise Opet kart cihazında tanıtmak zorunda olduklarını söylememe rağmen hiçbir işlem yapılamamıştır.

Umityasar 434 Okunma

Cevaplar

 • Umityasar 11 Şubat 2016

  en kısa süre dediğiniz zaman dılilim 25.01.2016 ve bugün itibariyle çözüme kavuşturulmamıştır

 • Aygaz Temsilcisi04 Şubat 2016

  Sn Ümit Yaşar Ayata; Şikayetiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa sürede çözüm için gerekli süreç başlatılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

 • Umityasar 02 Şubat 2016

  Aracıma kayıtlı kartımla yapmış olduğum benzin ve LPG alımlarında tarafıma verilen post çıktısında görülen para parapunalar int sistemi üzerinden gözükmekteydi. Ancak 31.01.2016 tarihinde kullanım süresi dolacak olan puanlarımı kullanmak istediğim de Opet İst sistemlerinde 0 puan ve LPG alımımda post cihaz çıktı sında da 0 puan gözükmektedir, müşteri biz yaptığım görüşmede sistemde parapuan olduğunu istasyondan kaynaklı olacağını söylediler, bunun üzerine bulunduğum ilçedeki diğer Opet istasyonunda giderek kart kontrolü yaptırdım gene puan gözükmemektedir. Kısacası istasyon aygaz, aygaz ise istasyonu suçlayarak birbirlerine atmaktadırlar. Arada olan benim gibi müşterilere olmak ta

 • Umityasar 27 Ocak 2016

  Dönüş yapıldı ancak müşteri hizmetleri sistemden detaylı inceleme yaparak tarafıma dönüş yapacağını bildirmesine rağmen dönüş olmamıştır.

 • Aygaz Temsilcisi25 Ocak 2016

  Sn Ümit Yaşar Ayata; Şikayetiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa sürede çözüm için gerekli süreç başlatılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön