Aygaz Otogaz Alımlarında Puanlarım Kartıma Yansıtılmadı!

Umityasar A. |

Araba kullandığım süre içerisinde Opet Aygaz oto gazdan gaz almaktayım. Balıkesir Ayvalık İlçesinde yeni açılan Opet akaryakıt istasyonundan almış olduğum benzin ve otogaz alımlarımda Opet kart kullanmak istedim. Ancak Opet kart cihazının kurulu olmaması nedeniyle yapmış olduğum şikayet neticesinde Opet benzin puanlarımı kartıma yüklemiştir.

Ancak Aygaz'a yapmış olduğum şikayetlerde her seferinde müşteri TEM dönüş yaparak sadece adımı soyadımı alarak ilgilenileceğini söylemelerine rağmen herhangi bir çözüme kavuşturulmuşlardır. Opet Aygaz olarak otogaz satışı yapılıyor ise Opet kart cihazında tanıtmak zorunda olduklarını söylememe rağmen hiçbir işlem yapılamamıştır.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Umityasar A.
  11 Şubat
  14:30

  en kısa süre dediğiniz zaman dılilim 25.01.2016 ve bugün itibariyle çözüme kavuşturulmamıştır

 • 04 Şubat
  09:32

  Sn Ümit Yaşar Ayata;

  Şikayetiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa sürede çözüm için gerekli süreç başlatılmıştır.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla.

 • Umityasar A.
  02 Şubat
  13:05

  Aracıma kayıtlı kartımla yapmış olduğum benzin ve LPG alımlarında tarafıma verilen post çıktısında görülen para parapunalar int sistemi üzerinden gözükmekteydi. Ancak 31.01.2016 tarihinde kullanım süresi dolacak olan puanlarımı kullanmak istediğim de Opet İst sistemlerinde 0 puan ve LPG alımımda post cihaz çıktı sında da 0 puan gözükmektedir, müşteri biz yaptığım görüşmede sistemde parapuan olduğunu istasyondan kaynaklı olacağını söylediler, bunun üzerine bulunduğum ilçedeki diğer Opet istasyonunda giderek kart kontrolü yaptırdım gene puan gözükmemektedir. Kısacası istasyon aygaz, aygaz ise istasyonu suçlayarak birbirlerine atmaktadırlar. Arada olan benim gibi müşterilere olmak ta

 • Umityasar A.
  27 Ocak
  15:04

  Dönüş yapıldı ancak müşteri hizmetleri sistemden detaylı inceleme yaparak tarafıma dönüş yapacağını bildirmesine rağmen dönüş olmamıştır.

 • 25 Ocak
  19:23

  Sn Ümit Yaşar Ayata;

  Şikayetiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa sürede çözüm için gerekli süreç başlatılmıştır.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla.