Necat B. Teşekkür Mesajı

Sorunum cozuldu.aygaza tesekkurler

Aygaz Kampanya Geçersiz Sayıldı.

Necat B. |

Vakıfbank'ın düzenlemiş olduğu Aygaz kampanyasına katılmak için Subaşı Ticaretten farklı günlerde 3 tane ev tüpü aldım. Vakıfbank ortak pos cihazından kredi kartı kullanıldığını mazeret göstererek puanlarımı yüklemedi. Aygaz bayisine alışverişten önce kampanyayı teyit ettirerek almama rağmen, Vakıfbank pos cihazını kullanmamasından dolayı mağdur oldum. İlerde artık buradan alışveriş yapmayacağımı belirtmek isterim. Güvenerek bir daha alışveriş yapamam Aygaz bayisinden.

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Necat B.
  25 Temmuz
  12:15

  Sorunum cozuldu.aygaza tesekkurler

 • Necat B.
  16 Temmuz
  12:16

  halen bir gelişme yok.ber daha aygaz almam aldırtmam.

 • Necat B.
  07 Temmuz
  15:19

  sorunuma çözüm yolu bulamadınız.sizden 3 tane tüp aldığıma pisman oldum.post makinanizdaki situn nedeniyle bankanin kampanyasindan kazanmis oldum puanlari banka vermemektedir.yani sıkıntı aygaz da demektedir.birdaha nasıl guvenerek sizden alisveris yapalimki?sikayetimi silmemi ustiyorsunuz ama silmeyecegim çünkü ben magdur okdum başkaları olmasin.bisyere kamoanya yüzüne sizden tüpler aldik.

 • 30 Haziran
  10:29

  Sayın yetkili;
  Sitenizdeki şikayete istinaden,müşterimiz ile görüşme sağlanarak, konu hakkında gerekli bilgilendirilme yapılarak,yönlendirme sağlanmıştır.
  Şikayetin kapatılması hususunda yardımlarınızı rica eder,
  Saygılarımızı sunarız.

  Aygaz Hizmet Hattı
  444 4 999