17 Nisan 2014

Aygaz Dönüşümcü Bakım Kampanyası.

Aygaz'ın otogaz ile ilgili bu kampanyasını görünce Aygazdonusumcukulubu.com.tr linkinden ikamet ettiğim yerdeki lpg servisini araştırdım. Dizel Pompa - İ** İ. ve Ortakları" olarak geçen serviste bakım ve gaz ayarı yaptırdım, 75 TL ücret ödedim.

Sonrasında şifreli bakım kartı istediğimde üye olmadıklarını öğrendim. Aygaz çağrı merkezini de aradığımda üye olmadıklarını doğruladı. Ben de şikayet kaydı oluşturdum. Firmanın kendi internet sitesindeki bilginin güncel olmamasından dolayı hem 10 TL indirimden oldum hem de ekstra 25 TL gaz ayarı ücreti verdim. Bu konudaki mağduriyetimin giderilmesini firmadan istiyorum. Bakım fişi, üye listesi ekran alıntısı ekte.

Ozan 2.681 Okunma

Cevaplar

 • Ozan'ın Teşekkür Mesajı01 Mayıs 2014

  Şikayetimi ilk dile getirdiğimde dönüşümcü kulüplerinin çağrı merkezi aracılığıyla öğrenildiği gibi bir yaklaşım sergileyerek şikayetim mhy tarafından çürütülmeye çalışıldı. Ancak kampanya metninde böyle bir ifadenin yer almadığını belirtmemden ötürü şikayetim karşılık buldu ve çözüm üretildi.

 • Ozan17 Nisan 2014

  Aygaz yetkilisi tarafından 35 TL'nin kartıma yüklendiği ancak bunun akaryakıt aldıktan sonra ödeme esnasında pos cihazından görüleceği ifade edilmişti. Bunun üzerine opetten yakıt aldım ve opet worldcardımla ödemeye geçtim. Ancak puanlar cihazda görünmedi ve ücreti karttan çektirmek durumunda kaldım. Daha sonra opetteki kiosktan baktığımda da puanı göremedim.

 • Aygaz Temsilcisi17 Nisan 2014

  Sayın Yetkili; Sitenizdeki şikayete istinaden müşterimiz ile görüşülerek gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızı sunarız. Aygaz Hizmet Hattı 444 4 999

 • Ozan17 Nisan 2014

  Aygaz yetkilisi tarafından opet worldcard'ıma 35 TL yakıt puan yüklendiği konusunda bilgi verildi ancak kartımı internet bankacılığı ve telefon bankacılığı aracılığıyla kontrol ettiğimde yüklenen herhangi bir puan bulunmamakta.

 • Aygaz Temsilcisi17 Nisan 2014

  Sayın yetkili; Sitenizdeki şikayete istinaden,müşterimiz ile görüşme sağlanarak, konu hakkında gerekli bilgilendirilme yapılarak,müşteri memnuniyeti sağlanmıştır. Şikayetin kapatılması hususunda yardımlarınızı rica eder, Saygılarımızı sunarız. Aygaz Hizmet Hattı 444 4 999

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön