18 Ekim 2016

Aygaz Depozito İadesi.

4 Ağustos'ta taşındığımız eve doğalgaz bağlanmadığı için Aygaz'dan tüp aldık. Tüp bittikten sonar aldığım Bakırköy İncirli bayisini arayıp boş tüpü almalarını söyledim. Boş tüpü kapının önüne koymuştum. Bize haber vermeden boş tüpü almışlar. Bayiyi aradığımda (depozito için) 5-6 TL olduğu için vermiyoruz dedi. Firmanın internet sitesinden müşteri şikayeti olarak bildirdim, fakat o kadar ilgililer ki herhangi bir geri dönüş yapmadılar.

Tüpün o günkü satış fiyatı firmanın sitesinde 72.5 TL (https://www.aygaz.com.tr/ tüpgaz/ fiyatlar) yazmaktadır. Biz satıcıya 100 TL verdik. Doğal olarak depozito olarak 27,5 TL ödenmesi gerekiyor. Koç grubuna bağlı Aygaz firmasının bu şekilde müşteriyle muhatap olan bayiye gerekeni yapacağını umuyorum, ayrıca depozitomun ödenmesini istiyorum.

Halil 20.453 Okunma

Cevaplar

  • Halil'in Teşekkür Mesajı26 Ekim 2016

    Güvenilirliğine inandığım koç Grubu Firması olan Aygaz' a tekrar teşekkür ederim. Gerek müşteri hizmetleri gerek diğer sorumluların konu ile yakından ilgilenmelerinden dolayı çok memnunum. Ayrıca Aygaz Bakırköy Bayisine de konuyla ilgilendiği için teşekkür ederim.

  • Aygaz Temsilcisi18 Ekim 2016

    Sn.Halil Bey, Şikayetiniz kayıt altına alınmıştır. En kısa sürede çözüm için gerekli süreç başlatılmıştır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön