11 Mayıs 2017
Yorum Yap
#8342094

Ayes Elektronik LG G4 Kusurlu Mal, Sorunlu Servis!

Evet bugün servise ulaşabildim (sonunda). Cihazımın servise girişi 15 Nisan işlem bitişi 27 Nisan kargoya verilişi 1 Mayıs'mış. İzmir'den Fethiye'ye yürüyerek getirdiklerinden herhalde 10 gündür telefonum gelemedi. Servisteki görüştüğüm kişi de bana cihazımın kul yapısı olduğunu hatırlattı eksik olmasın ben de vahiyle gökten indi sanmıştım. Allah yapısı olan insanda bile hastalık oluyormuş kul yapısı telefon nasıl bozulmazmış. Açıklaması çok aydınlatıcıydı gerçekten.


Telefonumun sıfırını veya para iadesi istiyorum dediğimde 4 kere parça değişimi olmadan yapamazmışım iyi o zaman dua edeyim 2 kere daha bozulsun telefonum. Hala borcunu ödediğim cihazdan yaşadığıma bak, bana tüketici olarak her yere şikayet edebileceğimi söylüyor edeceğim zaten yarın Tüketici Hakları'na gidiyorum. Her ortamda da bunu dile getireceğim böyle bir servis olamaz.

Cansu Cansu 2.060 Okunma

Cevaplar

  • Cansu10 Mayıs 2017

    Kargoya verdiyseniz takip no. Verin verdiğiniz tarihe bakacağım diyorum ulaşamıyoruz kargoya diyorlar ben böyle yaptığı işten bihaber servis görmedim. Cihazı Fethiye'den 11 Nisan'da yolladım İzmir'in merkezine ayın 15'inde mi gitti, Kars'a bile daha hızlı gidiyor kargo. LG dünyaca ünlü firma olabilir ama Türkiye'de servisleri kötü durumda. Telefonun kapanıp açılmaması Bootloob sorunu LG kendi kabul etmiş bu tür cihazları değiştirin bile demiş. Bizim servisler kafasına göre yaşamaya devam ediyor. Pes! LG AÇIKLAMASI: http://www.androidauthority.com/lg-admits-g4-bootloop-problem-hardware-fault-669603/

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler