08 Mayıs 2013
Yorum Yap
#1786516

Ayedaş Vatandaşı Sazan Yerine Koymak!

Oturduğum eve akıllı sayaç taktılar ben de telefonla tarife ücretlerini almak için aradım. İsmimi söylediğimde siz 15 gün içinde abonman parası ödeyerek elektriği üzerinize alacaksınız dediler. Yoksa elektrik kesilir dediler. Ben de telefonla elektriğimin kesileceğini hukuken mümkün olmadığını kayınçomun evinde oturduğumu düşünerek ciddiye almadım.


Bu gün tahakkuk fişi geldi elektrik kesilmek üzere olduğundan üzerinize almanız gerekmektedir diye bir de yazı. Soru sormak için arayan bir vatandaşın telefondaki bilgisine göre elektriği kesme hakkınız var mı. ? Hiç bir belge de istemeden bu işlemi nasın yapabilirsiniz?

Emin Emin 277 Okunma

Cevaplar

  • Emin09 Mayıs 2013

    Oturduğum eve akıllı sayaç taktılar ben de telefonla tarife ücretlerini almak için aradım. İsmimi söylediğimde siz 15 gün içinde aboneman parası ödeyerek elektriği üzerinize alacaksınız dediler. Yoksa elektrik kesilir dediler. Ben de telefonla elektriğimin kesileceğini hukuken mümkün olmadığını kayınçomun evinde oturduğumu düşünerek ciddiye almadım. Bu gün tahakkuk fişi geldi elektrik kesilmek üzere olduğundan üzerinize almanız gerekmektedir diye bir de yazı. SORU:soru sormak için arayan bir vatandaşın telefondaki bilgisine göre elektriği kesme hakkınız var mı. . ? Hiç bir belge de istemeden bu işlemi nasın yapabilirsiniz? Kaçak elektrikle uğraşmanız gerekirken telefondaki normal vatandaşı cezala

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler