10 Temmuz
Yorum Yap
#10648711

Ayedaş Teknik Yapı Concord Elektriğini Bağlamıyor!

Teknik Yapı concord b parsel dairelerine Mart ayında taşındık. Elektrik, Ayedaş tarafından 4 ay geçmesine karşılık hala binaya veremediler. Vermediği için de klimalar çalışmıyor evlerin içi cehennem sıcağına dönmüş durumda. Yönetime soruyoruz yönetim bu işin Ayedaş'da olduğunu söylüyor. Kalp hastası insanlarımız var gerçekten binaların yalıtımı çok iyi olmadığı için içleri çok kötü sıcak oluyor. Ramazan bayramından sonra elektriğin binalara vermesi beklenirken hala işleri uzatmaktadırlar. Yaz geçtikten sonra klimayla ne işimiz olur. Bu kadar da mı düşüncesiz bu Ayedaş. Söyledikleri tarihten de öteye ellerini kollarını sallayarak iş yapıyorlar. Ayedaş kimlerin elinde olduğunu görüyoruz. İnsana verdikleri değer bu kadar işte.


Yönetimde elektriğin Ayedaş tarafından verilmediği için klimaları çalıştırmadıklarını söylüyorlar. Ancak güvenlik personelinin, girişin ve yönetim dairesinin klimaları püfür püfür çalışmaktadır. Madem Ayedaş'tan dolayı klima çalışmıyor siz kendinizinkini neden çalıştırıyorsunuz. Sizin ki can da bizimkisi patlıcan mı. Biz dairelerimizde pişerken onların bizim halimizden anlayacağını düşünmek çok zor. Şunu anlıyoruz ki aktif yaşam yönetimi ve concord yönetimi müşteri olarak gördüğü bizlere verdiği değeri görüyoruz. 4 aydır elektrik ilgili sürekli bir çalışma yapıldığından bahsediliyor. Kime inanacağız. Hangisi yalan söylüyor bilmiyorum ancak bu iki firmanın da gerçekten insanlara verdiği değerin bir göstergesidir. Concord gelecekler bir kez daha düşünsün. Residance olarak geçiyor ama kalitesiz. Yakında ekşi de Forum sitelerinde kalitesizliğini göreceksiniz. Teknik Yapı'nın E** sitelerinde oturdum inanın Concord bin çeker. Çalışanından temizliğine her şeyine kadar E*** daha iyi. Tuzla'da olmasına rağmen yönetim olarak, kalite olarak orası çok daha iyi.

Erdem 261 Okunma

Cevaplar

  • Erdem04 Ağustos

    Beni ilk başlarda bir kez aradınız ve ilgileneecğinizi söylediniz. Üzerinden uzun bir süre geçmesine rağmen Anadolu yakası firmanızı kaç kere ben aradım. Her arayışımda ilgili kişi diye yönlendirildim ve kimse şikayetle ilgili kişi olmadıklarını söylediler. Bu işlerle ilgilenen müdürün numarasını aradım, not aldı sizi arayacaklar denildi o da aramadı. Burda yalan beyan vermeyin. 3 kez aradım ulaşamadım diye hiçbir şey yok. Aksine ben defalarca aramama rağmen muhatap bulamadım.

  • Ayedaş Temsilcisi04 Ağustos

    Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvurunuz değerlendirilmiş ve konu ile ilgili 3 kez telefon ile aranmanıza rağmen tarafınıza ulaşılamamıştır. Başvurunuzun sonucunu telefonunuza gönderilen hizmet bileti numarasını belirterek Çağrı Merkezimizden öğrenebileceğinizi bilgilerinize sunarız. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ANADOLU YAKASI ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Talep, öneri ve sorularınız için; [email protected] adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. ÇAĞRI MERKEZİ ALO 186 www.ayedas.com.tr

  • Ayedaş Temsilcisi11 Temmuz

    Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvuru tarafımıza ulaşmış ve incelemeye alınmıştır. Başvurunuz hakkında en kısa sürede size bilgilendirme yapılacaktır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ANADOLU YAKASI ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Talep, öneri ve sorularınız için; [email protected] adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. ÇAĞRI MERKEZİ ALO 186 www.ayedas.com.tr

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler