17 Ekim 2016 #6706690

Ayedaş Sokak Aydınlatmaları 10 Gündür Yanmıyor

Üsküdar Selami Ali Mah. Güner sokakta mevcut olan 3 adet sokak aydınlatması 10 gündür çalışmamaktadır. İlk başvuru olarak 13.10.2016 tarihinde, 186 çağrı merkezini arayıp arıza kaydı açtırdım. Herhangi müdahale olmadığı için 15.10.2016 tarihinde tekrar 186 no.lu çağrı merkezi ile iletişim kurdum ve tekrar arıza kaydı açıldı.


16.10.2016 tarihinde tekrar 186 çağrı merkezi ile iletişim kurdum. Herhangi müdahale olmadığından tekrar kayıt oluşturuldu ve halen bekliyoruz. Sokakta 3 adet sokak lambası yanmadığı için sokak akşam ve geceleri güvensiz. İnsanlar korkarak evlerine yürüyor. Acil müdahale edilerek mağduriyetin giderilmesini rica ederim.

Engin 348 Okunma

Cevaplar

  • Ayedaş Temsilcisi03 Kasım 2016

    Sn. Engin ŞAHİN, Sikayetvar.com aracılığıyla tarafımıza ulaşan mesajınız incelenmiştir.   Operasyon Merkezince söz konusu aydınlatmalar yanar duruma getirilmiştir. Operasyon Merkezince, bölgenizdeki mahalle, sokak, ana cadde ve bulvar aydınlatmalarının bakımları periyodik olarak yapılmaktadır. Buna rağmen, bakımlar sırasında problem tespit edilemeyen bazı aydınlatma armatürleri malzeme (özellikle ampul) ömürlerine bağlı olarak arızalanabilmekte ve aydınlatma sisteminde de arızalar oluşabilmektedir. Bu tip arızaları ALO 186 Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak, ana iş hedeflerimiz hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin artırılmasıdır. Bu hedeflerimize ulaşmada tarafımıza yaptığınız bildirimler büyük önem taşımaktadır. Karşılaştığınız rahatsızlıktan dolayı özür diler, geri bildiriminiz ile iş süreçlerimizin iyileştirilmesine sağladığınız katkı için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ANADOLU YAKASI ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Talep, öneri ve sorularınız için; [email protected] adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. ÇAĞRI MERKEZİ ALO 186 www.ayedas.com.tr

  • Engin20 Ekim 2016

    Su an itibari ile 15 gün oldu ve sorun halen cozulmedi. ayrıca mesajda belirttiğim 3 sokak lambasi fakat toplamda 6 adet sokak lambasinin yanmadigini sonradan fark ettim. 15 günde sistem onariminin yapilabilecegini tahmin ediyorum, eğer mudahale edilseydi. Magduruyetin en kısa zamanda cozulup insanları aksamlari guvenle sokakta evlerine gidebilmelerini umutla bekliyoruz.

  • Ayedaş Temsilcisi17 Ekim 2016

    Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvuru tarafımıza ulaşmış ve incelemeye alınmıştır. Başvurunuz hakkında en kısa sürede size bilgilendirme yapılacaktır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ANADOLU YAKASI ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Talep, öneri ve sorularınız için; [email protected] adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. ÇAĞRI MERKEZİ ALO 186 www.ayedas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön