01 Kasım 2016 #6833754

Ayedaş Seyfi Demirsoy Caddesinde Sokak Lambaları Yanmıyor!

Yaklaşık 2 haftadır her gün arıyorum ama her aradığımda 24 saat içinde değerlendirilecek diyerek geçiştiriliyorum. Lütfen artık dikkate alın! Ümraniye Atakent Mahallesi Seyfi Demirsoy Caddesinin yarısının sokak lambaları sabah yanmıyor. Akşam saatlerinde yanıyor ama sabah sanırım otomatik olarak kapatılıyor.


Ancak sabah 06:50'de evden çıktığımda gün aydınlanmamış oluyor ve saatleri geri almadığımız için gittikçe daha da karanlık olacak. Yıl 2016 olmuş bu karanlıkta İstanbul gibi bir yerde yaşamak zorunda değiliz. Başımıza bir şey gelmeden artık lütfen gerekli çözümü getirin. Çağrı merkezinizden açılan kayıt numarası: 920018***.

Ayşegül 343 Okunma

Cevaplar

 • Ayedaş Temsilcisi18 Kasım 2016

  Sn. Ayşegül KURUPINAR, Sikayetvar.com aracılığıyla tarafımıza ulaşan mesajınız incelenmiştir.  Operasyon Merkezince söz konusu aydınlatmalar yanar duruma getirilmiştir. Operasyon Merkezince, bölgenizdeki mahalle, sokak, ana cadde ve bulvar aydınlatmalarının bakımları periyodik olarak yapılmaktadır. Buna rağmen, bakımlar sırasında problem tespit edilemeyen bazı aydınlatma armatürleri malzeme (özellikle ampul) ömürlerine bağlı olarak arızalanabilmekte ve aydınlatma sisteminde de arızalar oluşabilmektedir. Bu tip arızaları ALO 186 Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak, ana iş hedeflerimiz hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin artırılmasıdır. Bu hedeflerimize ulaşmada tarafımıza yaptığınız bildirimler büyük önem taşımaktadır. Karşılaştığınız rahatsızlıktan dolayı özür diler, geri bildiriminiz ile iş süreçlerimizin iyileştirilmesine sağladığınız katkı için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ANADOLU YAKASI ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Talep, öneri ve sorularınız için; [email protected] adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. ÇAĞRI MERKEZİ ALO 186 www.ayedas.com.tr

 • Ayşegül04 Kasım 2016

  En kısa süre anlayışınız nedir acaba? 2haftadır en kısa sürede döneceksiniz hala şu meşhur kısa dönüş vakti gelemedi! !

 • Ayşegül04 Kasım 2016

  1 Kasım da işleme alınıp değerlendirme yapılması 3 gün sürmemeli bence. Ya da iki haftadır her gün aradığım şirket bana tekrar tekrar değerlendirmeye alındı dememeli. Ümraniye Atakent mah. Seyfi Demirsoy caddesinde akşam yanan ışıklar sabah yanmıyor. Kendi mahallemde güvenle yaşayamıyorum. Saatlerin geri alınmaması ile birlikte gittikçe daha fazla karanlık olacak. Lütfen artık bir çözüm, bir geri dönüş! ! !

 • Ayedaş Temsilcisi01 Kasım 2016

  Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvuru tarafımıza ulaşmış ve incelemeye alınmıştır. Başvurunuz hakkında en kısa sürede size bilgilendirme yapılacaktır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ANADOLU YAKASI ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Talep, öneri ve sorularınız için; [email protected] adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. ÇAĞRI MERKEZİ ALO 186 www.ayedas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön