17 Haziran 2014

Ayedaş Sancaktepe Yenidoğan'da Bitmeyen Elektrik Kesintisi!

2009 yılından beri çözülemeyen elektrik kesintisinin olduğu bir yerden artık nefret eder olduk, bozulan elektrikli aletlerimizi saymıyorum bile. İlk zamanlar her akşam 20:30'da kesilen elektriğe neredeyse dua eder olduk.

Artık, sabah-akşam hangi saatte kesildiği belli olmuyor. Düzenli faturasını ödeyen biz vatandaşların, Avrupa'da uzaya füze göndermeye başladığı dönemde köy de yaşar gibi kesinti yaşamamız da trajikomik gerçekten.

Pazar: 11.20 (20 dakikalık) Salı: 06.40 (10 dakikalık), gün ve saat tutmaya başladım. Trafoda her akşam ölen kuştan bahsedildiği sene 2010 idi, bu sefer ne ölüyor bütün mahallece merak ediyoruz.
Arıza saatlerine bakarsanız bizi anlayacağınızı düşünüyorum.

Bade 1.278 Okunma

Cevaplar

  • Ayedaş Temsilcisi01 Temmuz 2014

    Sn. Bade YÜRÜTEN, Şikayetvar kanalı ile Şirketimize sunmuş olduğunuz arıza konulu 17.06.2014 tarihli mesajınız incelenmiştir. Enerji almakta olduğunuz trafo merkezinin enerjisi isteğiniz üzerine bakım onarım sebebiyle kesilerek,iş bitiminden sonra tekrar enerji verilmiştir. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla İSTANBUL ANADOLU YAKASI ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Talep, öneri ve sorularınız için [email protected] adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. ÇAĞRI MERKEZİ 186

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön