27 Ekim 2016

Ayedaş Işıklandırma Sorunu!

Küçükyalı'da yan yol tünel var ışıklandırması kötü. 50 defa şikayet ettim, sözlü olarak ifade ettim tamam diyip geçiştirdiler Yahu kardeşim orada köprü var gecenin bir vakti nasıl geçebilirim ben oradan? Belediyeyi arıyorum. Ayedaş ilgilenir diyor, Ayedaş'a ulaşmaya çalışıyoruz ulaşamıyoruz. 2 senedir ben bu sorunu dile getiriyorum. Ben bir erkek olarak o tünelden geçerken rahatsız oluyorsam. Bir bayan Bostancı köprüsün'de inip Küçükyalı köprüsüne kadar yürümek isterse, o tünelden nasıl geçebilir? Işıklandırma adına gerçekten bir şey yok. Şikayetçiyim.

Mehmet 370 Okunma

Cevaplar

 • Mehmet29 Aralık 2016

  Kesinlikle olayla ilgilenilmemektedir. Olay baştan sağılarak üzerlerinden atılmıştır. Gerekli ilgiyi alakayı göstermedikleri için Ayedaş'tan şikayetçiyim.

 • Mehmet15 Kasım 2016

  İlgili firma konuyu çarpıtarak değiştiriyor maalesef. Işıklandırma kısmen yanıyormuş 50 tane ışıktan 2 tane yakarak mı kısmen dıyorsunuz? Sizleri oturmayı bırakıp çalışmaya davet ediyorum.

 • Ayedaş Temsilcisi14 Kasım 2016

  Sn. Mehmet Ş., Sikayetvar.com aracılığıyla tarafımıza ulaşan mesajınız incelenmiştir.  Söz konusu tünel yaya geçişi için uygun olmayıp, araç geçişleri için kullanılmaktadır. Tünelin aydınlatmaları kısmen yanıyor olup, yanmayanlar için gerekli izinler alındıktan sonra tarama programı yapılacaktır. Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, ANADOLU YAKASI ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Talep, öneri ve sorularınız için; [email protected] adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. ÇAĞRI MERKEZİ ALO 186 www.ayedas.com.tr

 • Ayedaş Temsilcisi31 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvuru tarafımıza ulaşmış ve incelemeye alınmıştır. Başvurunuz hakkında en kısa sürede size bilgilendirme yapılacaktır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ANADOLU YAKASI ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Talep, öneri ve sorularınız için; [email protected] adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. ÇAĞRI MERKEZİ ALO 186 www.ayedas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön