31 Ekim 2016

Ayedaş Haftada 2-3 Gün Sürekli Kesinti Oluyor!

Ümraniye, istiklal mh. Şehzade caddesinde her hafta en az 2-3 kez elektrik kesintisi oluyor, her kesinti 3-4 saat sürüyor. Arıza için müşteri hizmetlerini aradığımızda kablo arızası bir iki saat içinde düzelir diyorlar, her defasında verilen zamandan daha uzun sürüyor. Her kesintinin nedeni aynı kablo arızası ama nasip bir kablo değişimi yapılıyorsa bir gün bile idare etmiyor, ertesi gün yine kablo arıza veriyor. 3 hafta önce yine kablo arızası nedeni ile tam 24 saatlik kesinti oldu. Yapacaksanız şu kabloyu düzgün yapın ya da bu işi bırakın başka bir şirket yapsın. Elektrik kesintileri için bu şirketlere devlet tarafından belli bir limit verilmişti, daha uzun kesinti olduğunda, kesinti süresi kadar müşterilere geri ödeme yapılacaktı. Öncelikli olarak arızaların bir daha yaşanmamak üzere giderilmesini daha sonra da yapılan kesintilerin tazminini talep ediyorum.

Adem 408 Okunma

Cevaplar

 • Ayedaş Temsilcisi14 Kasım 2016

  Sn. Adem YILMAZ, sikayetvar.com aracılığıyla tarafımıza ulaşan mesajınız incelenmiştir. Belediye yüklenicisinin çalişmalar esnasinda sik sik yeralti kablosuna verdikleri hasar sonucu sik sik kesintiler meydana gelmektedir. Gerekli çalişmalar yapilarak enerji verilmektedir. Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak, ana iş hedeflerimiz hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin artırılmasıdır. Bu hedeflerimize ulaşmada tarafımıza yapılan bildirimler büyük önem taşımaktadır. Karşılaştığınız rahatsızlıktan dolayı üzgün olduğumuzu bildirir, daha kaliteli elektrik dağıtımı yapabilmek için çalışmalarımızın devam ettiğini bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, ANADOLU YAKASI ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Talep, öneri ve sorularınız için; [email protected] adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. ÇAĞRI MERKEZİ ALO 186 www.ayedas.com.tr

 • Adem01 Kasım 2016

  Kesintilerin sayisi ve süresi artmaya devam ediyor, günde sadece 5-6 saat elektrik var, bazen tüm sokak bazen nazi dairelerde elektrik gidiyor, faz eksikliği deniyor, binaya gelen 3 fazdan 2si gidiyor hep de ayni fazlar gidiyor. Yukarıda ilgilenileceği ve geri dönüş yapılacağını yazmislar ama ne sorun çözülüyor ne arayan soran var. Ariza ve şikayet birakiyoruz 6 saat sonra ancak bakiyorlar, 3 saat geliyor yine gidiyor elektrikler. Şikayetçiyim, yeter artık düzeltin şu sorunu.

 • Ayedaş Temsilcisi31 Ekim 2016

  Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvuru tarafımıza ulaşmış ve incelemeye alınmıştır. Başvurunuz hakkında en kısa sürede size bilgilendirme yapılacaktır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ANADOLU YAKASI ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Talep, öneri ve sorularınız için; [email protected] adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. ÇAĞRI MERKEZİ ALO 186 www.ayedas.com.tr

 • Adem31 Ekim 2016

  Kesintilerin sıklığı daha da arttı, önce her gün kesilmeye şimdi de günde 2-3 kez kesilmeye başladı. Günün yarısından çoğu elektriksiz geçiyor, elektriğin olduğu gece vaktinde de kullanamıyoruz zaten.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön