Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

AYEDAŞ-ELektrik Kesintisi Yüzünden Buzdolabım Ve İçindekiler Çöp Oldu.

Selin
21 Nisan 11:50
128

Elektrik kesintisi yüzünden buzdolabımın anakartı yandı ve dolayısıyla içindekilerle birlikte dolap kullanılamaz hale geldi. Yüksek voltaj kesici kullanmama rağmen elektrik kesintilerinin bu kadar sık tekrarlanması durumu, elektronik eşyalara zarar veriyor. İstanbul'un merkezinde (Çekmeköy) bu kesintilerin sıkça yaşanmasının nedeni nedir? Gündüzleri yaşanıyordu ama geceleri de sıklıkla karşılaşıyorum. Bu durumdan dolayı çok rahatsızım. Eğer bir elektronik cihaz kaybı yaşarsam ve bu durum tekrarlanırsa, dava açmaktan çekinmeyeceğim. Hem maddi hem manevi olarak büyük zararlar yaşanıyor. Neyse ki buzdolabı markamız bizi mağdur etmedi ancak bugün gördüm ki kesintiler devam ediyor. Bir markanın da toleransı elbette sınırlıdır. AYEDAŞ'ın acilen hizmet kalitesini artırması gerekiyor. Hangi yüzyılda yaşıyoruz! Ödenen vergilere karşılık yeterli hizmet alamıyoruz ve sistemde görünmeyen kesintiler yüzünden mağdur oluyoruz.

21 Nisan 12:02 (Şikayetten 12 dakika sonra)

Merhaba, talebinizle ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. İyi günler dileriz. AYEDAŞ

21 Nisan 13:35

Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvurunuz değerlendirilmiş ve konu ile ilgili 3 kez telefon ile aranmanıza rağmen tarafınıza ulaşılamamıştır. Başvurunuzun sonucunu telefonunuza gönderilen hizmet bileti numarasını belirterek Çağrı Merkezimizden öğrenebileceğinizi bilgilerinize sunarız. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ANADOLU YAKASI ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Selin
22 Nisan 02:09

Saat 02.04 ve yine bir elektrik kesintisi yaşandı. Yarin tekrar arayıp ulaşım sağlayın lütfen. Gerçi ulaşım sağlayıp sağlamamanızın çok bir şey değiştireceğini düşünmüyorum bakin aynı durumu su an size mobil verimden yazarak yaşıyorum. Yqzik cidden. (Çekmeköy soğukpınar mah.) Saat 02.08. Elektrikler geldi. Bu manasız kesintiler nedir ya?! 3 dakikalık 5 dakikalık kesintiler için kaç bin tl çöpe gitti biliyor musunuz? Durumu açıklayıp sorun çözün lütfen.

Selin
22 Nisan 02:16

Önceki oluşturduğum şikayete de teknik neden kaynaklı kesinti yazmışsınız. Komik gerçekten. Hangi teknik ne tekniği. Her gece hangi teknik sorunun kesintisi bu. Ne halledilemez bir şeymiş bu ya. Umarım herhangi bir elektronik alete tekrardan zarar gelmez. Tüm komşular olarak şikayetçiyiz.

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

Şikayetle İlgili Yorumlar

Benzer Şikayetler

AYEDAŞ Bitmeyen Ve Bildirim Yapılmadan Olan Elektrik Kesintileri

Gani
16 Temmuz 03:29
4

AYEDAŞ Cumhuriyet Mahallesi Elektrik Kesintisi

Edanur
27 Nisan 12:15
117

AYEDAŞ Kafasına Göre Elektrik Kesintisi

Mehmet
11 Nisan 03:26
119
3

AYEDAŞ Ayedaştan Habersiz Kesintiler İle Cihazlara Verilen Zararlar Hakkında

Güven
09 Şubat 03:23
136
AYEDAŞ Ayedaştan Habersiz Kesintiler İle Cihazlara Verilen Zararlar Hakkında
Benzer Şikayet Yaz