07 Ağustos 2017 #9087513

Ayedaş Elektrik Kesintisi Sorunu Çözülecek Gibi Görünmüyor!

Enerjisa bu nasıl bir sistem anlamadım. Fatura 1 ay ödenmediği zaman hemen kes ama bağlamaya gelince sisteme düşmedi. Parayı ödüyorsun "sisteme gelmedi" diyorlar. Sisteme geliyor mesai saati sırayla bir sürü şey. Şikayet edeceğim öyle bir birim yok faturamı mobilden yatıracağım, sözleşme numarası istiyor. Bende fatura yok hafta içi evde çocuk var yatıracak tek kişi benim ama sözleşme numaram yok arıyorsun 186 "biz veremeyiz" diyor "kim verecek" diyorum "taşıyıcı firma" kim bu?


Söylemiyor isim veremiyormuş "telefonu verin", "internetten bakın" diyor bizim yetkimiz yok. Ona yetkiniz yok buna yok neye var! Çocuğum soğuk algınlığından 6 saate bir hava alıyor ve benim evimde 15 saat şu an sanırsam elektrik yok gündüzü atlattık faturamı öğleden önce de yatırdım fakat Hale'n yok mecbur mührü söktüm bir de bunun cezasını öderiz millet kaçak kullanır biz yine öderiz rahat olun!

Burcu 635 Okunma

Cevaplar

  • Ayedaş Temsilcisi08 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvurunuz değerlendirilmiş ve konu ile ilgili tarafınıza 08.08.2017 tarihinde telefonla bilgilendirme yapılmıştır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ANADOLU YAKASI ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Talep, öneri ve sorularınız için; [email protected] adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. ÇAĞRI MERKEZİ ALO 186 www.ayedas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön