Visit Xolvie to read complaints and reviews, or file yours.
1

AYEDAŞ Elektrik Kesintisi Sancaktepe Yenidoğan Mahallesi

profile
Özgür
29 Kasım 2023
136

Sancaktepe Yenidoğan Mahallesi'nde özellikle geceleri arıza adı altında sürekli elektrik kesintileri yaşanmakta ve bu kesintiler potansiyel olarak cihazlara zarar vermektedir. 186 üzerinden defalarca bakım onarım talebinde bulunuldu fakat hala kesintiler devam etmekte. Evden çalıştığım için de işim açısından zorluk çekmekteyim. Bu bölge için artık kalıcı çözümler üretilmeli ve elektrik kesintisiz şekilde verilmeli. Biz nasıl düzenli şekilde faturalarımızı ödüyorsak bunun karşılığında kesintisiz hizmet almalıyız.

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
AYEDAŞ Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 18 dk 1 sn
AYEDAŞ Logo
29 Kasım 2023 08:01

Merhaba, talebinizle ilgili en kısa sürede sizinle iletişime geçilecektir. İyi günler dileriz. AYEDAŞ

AYEDAŞ Logo
29 Kasım 2023 11:26

Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvuru tarafımıza ulaşmış ve incelemeye alınmıştır. Başvurunuz hakkında en kısa sürede size bilgilendirme yapılacaktır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ANADOLU YAKASI ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

AYEDAŞ Logo
03 Aralık 2023 15:34

Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvurunuz değerlendirilmiş ve konu ile ilgili tarafınıza 01.12.2023 tarihinde sms yoluyla bilgilendirme yapılmıştır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ANADOLU YAKASI ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

Benzer Şikayetler

AYEDAŞ Sürekli Devam Eden Elektrik Kesintileri

profile
Ece
26 Kasım 2023
150

Elektrik kesintisi Sancaktepe Meclis Mahallesi'nde sürekli olarak yaşanıyor. Bu durumdan artık çok rahatsızız. Büyük bir sorumsuzluk içindeyiz; 4 aylık bir bebeğim var ve gece gündüz fark etmeksizin, anlık ve habersiz sürekli elektrik kesintileri yaşamaktayız. Bu durumun en kısa sürede çözülmesini r...

4
Çözüldü

Elektrik Kesintisi (AYEDAŞ)

profile
Ahmed
19 Ekim 2023
771

İstanbul Sancaktepe ilçesi Safa Mah. Vatan sokak sakinlerinden birisi olarak ifade ediyorum bugün 18.10.2023 tarihinde saat 15:00 den sonra ve şu an g...

AYEDAŞ Sancaktepe Bölgesinde Elektrik Kesintisi

profile
Umut
16 Temmuz 2023
317

Sancaktepe bölgesinde sürekli elektrik kesintisi yaşıyoruz. Normalde gece geç saatlerde kesilirken artık gündüz saatlerinde de kesinti olmaya başladı. Ara sıra olsa öngörülebilir ama sık sık olan bir durum ve can sıkmaya başladı artık. Aylardır ele alınmayan konu.

AYEDAŞ Gece Yarısı Elektrik Kesinti

profile
Necati
03 Mayıs 2023
38

Sancaktepe Safa Mahallesi Uluğ Bey Caddesi'nde gece yarısı elektrik kesintisi oluyor. Yatıp kalktığımızda bütün elektronik eşyalarınızın arızalandığını fark ediyoruz. Bunun sorumlusu kimse sorunu gelsin çözsün, böyle bir şey olamaz. Yazık sadece benim değil, mahallede bu şekilde onlarca hane var.

Ayedaş Sancaktepe Elektrik Kesintisi

profile
Duygu
03 Mayıs 2023
90

Sancaktepe Safa mah. Geçen ay bugünlerde her gece elektrik kesintisi yaşadık. Şikayetim üzerine bu sorun geçte olsa çözüldü ve bu ay yine her gece aynı sorunla karşı karşıyayım şu an karanlıkta olduğum yetmiyor bir de size şikayet oluşturmaya çalışıyorum. Her gece aynı saat aynı dakika elektrik kesi...

profile-icon
Yorum yazabilmek için ya da .

0 Yorum

Üye marka, tüm şikayetlere geri dönüş yapmak ve müşteri memnuniyetini artırmak için platformda yerini alır. Şikayetvar hizmetlerini etkin bir şekilde kullanarak müşteri deneyimini sürekli iyileştirmeye çalışır.
AYEDAŞ Şikayetvar üye markasıdır
Cevaplandı
Ortalama Cevaplama Süresi 18 dk 1 sn
Benzer Şikayet Yaz