29 Mayıs 2017 #8464088

Ayedaş Elektrik Açılmıyor, Mağdur Ediliyorum!

Enerjisa abonelik işlemleri yapıldı. Bana elektrik en fazla 48 saat içinde açılacak bilgisi verildi. Ramazan ayı iftar ve sahur günlerini yaşarken bir de 3 ve 4 yaşında iki tane çocuğum var. Rica da bulundum, kabaca 48 saat cevabı aldım. Dün telefon ile aradım ricada bulundum 48 saat cevabı aldım. Bugün 48 saati geçti, açılmadı. Aradım "hemen çözeceğiz" diyorlar.


Ben çözemeyeceğim eminim. Bu kadar çalışanları kaba bir firma görmedim. Yardım almak imkansız. Faturayı 5 gün geciktir ama hemen elektrik kesmek için beklemek yok. Hemen adamları var. Açmaya yok. Ama bütün sıkıntı bu elektriği özel şirketlere verende.
Gerekenin yapılmasını mağduriyetimin en kısa zaman da giderilmesini rica ediyorum.

Muzaffer 389 Okunma

Cevaplar

  • Ayedaş Temsilcisi29 Mayıs 2017

    Değerli Müşterimiz, Yapmış olduğunuz başvurunuz değerlendirilmiş ve konu ile ilgili tarafınıza 29.05.2017 tarihinde telefonla bilgilendirme yapılmıştır. Şirketimize göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz. Saygılarımızla, ANADOLU YAKASI ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Talep, öneri ve sorularınız için; [email protected] adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. ÇAĞRI MERKEZİ ALO 186 www.ayedas.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön