21 Şubat 2013

Ayedaş Yanlış Faturadan Dolayı Elektrik Kesintisi Yapıldı!

Ağustos 2010'da eve ulaşmamış ama sistemlerde 2900 kusur görünen tek bir fatura olduğu iddia ediliyor! 2. faturada 11 ŞUbat ödemeli ama ödemeyi almıyor, ödenemiyor! asıl sorun ise Ağustos sıcağında 1+1 bir eve klima yok bir şey yok. . tek kişi yaşıyor ve bütün gün işte nasıl böyle bir fatura geliyor ve 3 yıl sonra elektrik kesiliyor. bu usulsüzlüktür .

Ben kiracıyım. gereken tüm faturalar ödenmişken bu mağduriyeti sıkıcıdır ve belli ki okuma hatası! nasıl elektrik kesilir fatura ödemeyen bir kişi gibi sanki! Ayedaş'ın derhal gerekeni yapıp mağduriyetimi gidermesi gerekmektedir bununla beraber her türlü merciye basında dahil olmak üzere başvurulacaktır ; gerekirse davada açacağım!

Ertun 91 Okunma

Cevaplar

  • Ertun28 Mart 2013

    Geçtiğimiz Şubat Ayında 201740 takip numarası ile rahatsızlıgımı dile getirmiştim.Şimdi yeni gelen faturada hala geçmiş dönem borcu görünüyor ve 3000 küsurdan bu sefer 2472ye inmiş.Bana birileri bunu açıklayabilir mi? kış ayında bile 60 -70 civarlarında gelen bir fatura 3 yıl öncesinin Ağustos ayında nasıl 247 olabilir ve/veya kesilen yanlış fatura neye göre 247 tl olarak düzeltildi.Ve elekrik neden kesik görünüyor.Benim son gelen faturam hariç ki onunda ödemesi malumunuz 9 Nisan 2013 ödenmemiş hiç bir borcum yokur.Gereğinin acilen yapılmasını rica ederim.Her merciiye de danışıp gerekli yerlere ilk şikayet bildirgemle birlikte basvuracagımıda belirtirim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön