Ayedaş Telefonla Sözleşme Öğrenme Ve Sağlanan Haksız Kazanç!

Murat G. |

Yaklaşık 5 gündür insanlar elektrik faturalarını ödemekte sıkıntı çekiyorlar çünkü herkesin fatura ödemek için abone numaralarını sözleşme numaralarıyla değiştirdiler.

Kendim fatura ödeme noktası çalıştırıyorum, ilk önce 2 dakika içinde bağlanıp en fazla 3 abone verebildiklerini söylediler daha sonra 15 dakika telefonda bekletip abonenin kendisi araması gerektiğini söylemeye başladılar. Şunu anlatmaya çalışıyorum neden insanlar abone numarasını girince direk sözleşme numarasına bağlanamıyorlar. İllaki telefon edip saatlerce bekletilip sözleşme numarası veriliyor.

1 milyon abone numarası olsa 1x telefon parası ne kadar yazıyorsa siz çarpın ortadaki rant ortaya çıksın.

Etiketler :

Abonelik İşlemleri Fiyat Ücretlendirme Çağrı Merkezi Personel Davranış

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Mayıs
  09:33

  Sn. Murat Genç,

  Şirketimize sunmuş olduğunuz; 24.04.2014 tarihli, online işlemlerden ödeme yapamadığınızı belirttiğiniz mesajınız incelenmiştir.

  İstanbul Anadolu Yakası Perakende Satış A.Ş. olarak müşterilerimize sunduğumuz hizmetlerdeki operasyonel kaliteyi artırmak amacıyla mevcut sistemlerimizde zaman zaman iyileştirme ve geliştirme çalışmaları yapılmaktadır. Bu güncelleme çalışmaları nedeniyle sistemsel bir takım sıkıntıların yaşanmaması için tüm önlemler alınmasına rağmen, bazı teknik sorunlar nedeniyle hizmetlerimizin bir kısmında aksaklıklar oluşmaktadır. Şu anda sistemlerimizdeki çalışma sona ermiş olup ödemelerde herhangi bir problem bulunmamaktadır.

  İstanbul Anadolu Yakası Perakende Satış A.Ş. olarak, ana iş hedeflerimiz hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin artırılmasıdır. Bu hedeflerimize ulaşmada tarafımıza yapılan bildirimler büyük önem taşımaktadır. Karşılaştığınız rahatsızlıktan dolayı özür diler, geribildiriminiz ile iş süreçlerimizin iyileştirilmesine sağladığınız katkı için teşekkür ederiz.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  İSTANBUL ANADOLU YAKASI ELEKTRİK PERAKENDE SATIŞ A.Ş.

  Talep, öneri ve sorularınız için; aesas@aesas.com.tr adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

  AESAS ÇAĞRI MERKEZİ
  444 6 186