Ayedaş Küçükyalı Sokak Aydınlatmaları Yanmıyor!

Burcu E. |

Küçükyalı Yıldıray sokakta (Küçükyalı Metro istasyonu Küçükyalı girişine çıkan yokuş) sokak lambaları en az iki haftadır yanmamaktadır. 186 numarasını arayıp iki kez arıza kaydır bildirdim. Sokak lambalarını tamir etmek bu kadar uzun sürmemeli. Çevrede yüksek duvarlardan başka bir şey olmadığı için hava karanlıkken bu yokuş çok zifiri karanlık ve ürkütücüdür. Ayedaş artık çalışmaya başlasın lütfen. Evin yolunu fenerle bulmayalım sene olmuş 2015.

Etiketler :

Sokak - Cadde Aydınlatma

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  09:29

  Sn. Burcu EĞİT,

  sikayetvar.com aracılığıyla tarafımıza ulaşan mesajınız incelenmiştir. 

  Operasyon Merkezince söz konusu aydınlatmalar  yanar duruma getirilmiştir.

  Operasyon Merkezince, bölgenizdeki mahalle, sokak, ana cadde ve bulvar aydınlatmalarının bakımları periyodik olarak yapılmaktadır. Buna rağmen, bakımlar sırasında problem tespit edilemeyen bazı aydınlatma armatürleri malzeme (özellikle ampul) ömürlerine bağlı olarak arızalanabilmekte ve aydınlatma sisteminde de arızalar oluşabilmektedir. Bu tip arızaları ALO 186 Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Anadolu Yakası Elektrik Dağıtım A.Ş. olarak, ana iş hedeflerimiz hizmet kalitesinin ve müşteri memnuniyetinin artırılmasıdır. Bu hedeflerimize ulaşmada tarafımıza yaptığınız bildirimler büyük önem taşımaktadır. Karşılaştığınız rahatsızlıktan dolayı özür diler, geri bildiriminiz ile iş süreçlerimizin iyileştirilmesine sağladığınız katkı için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU YAKASI ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

  Talep, öneri ve sorularınız için; ayedas@ayedas.com.tr adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

  ÇAĞRI MERKEZİ

  ALO 186