30 Haziran 2014

Ayedaş - Aesaş Faturayı Ödetir Elektriği Açmaz!

Aesaş'a bağlı apartman elektriği, ödenmeyen borç yüzünden kapatılmıştır. Fatura ödenmiş olmasına rağmen, Aesaş'ı arayıp, ille de muhatap aramadığınız sürece kıllarını kıpırdatmazlar.
Sabah aradığınızda, akşam 5'e kadar muhakkak elektriğinize ulaşacağınız söylenir ama gelmez.

Ararsınız, 8'e kadar muhakkak açılacaktır. İnternetiniz de o apartman elektriğine bağlı olduğu için, hafta sonu yapmanız gereken tonlarca işinizi yapamazsınız, gece 12 olur yine yok. Ertesi gün tekrar ararsınız, ödenmeyen fatura yüzünden açmayacaklarını söylerler.

Koordinasyonsuzlukların, saçmalıkların,boş vaatlerin adresisin Aesaş!

Derya 1.074 Okunma

Cevaplar

  • Ayedaş Temsilcisi01 Temmuz 2014

    Sn.Derya CABBAR, Şikayetvar kanalı ile Şirketimize sunmuş olduğunuz,30.06.2014 tarihli mesajınız incelenmiştir. İşlemlerimizi müşteri no,sözleşme no, tesisat no veya sözleşme sahibine ait TC.kimlik no bilgileri ile yapmaktayız. Gerekli olan bilgiler belirtilmediğinden, konuyla ilgili herhangi bir işlem yapılamamıştır. İlgili bilgiler iletildiğinde yardımcı olunacaktır Bilgilerinize sunarız. Saygılarımızla, İSTANBUL ANADOLU YAKASI ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş. Talep, öneri ve sorularınız için [email protected] adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz. ÇAĞRI MERKEZİ 186

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön