Ayedaş 42. Kaydıda Oluşturdum Hala Sorun Devam Ediyor!

Selda O. |

29.07.16'da abonmanlık yaptığım Sancaktepe Enerjisa 48 saat içinde elektriğimin açılacağını bildirdi. 05.08.16 oldu halen daha bir işlem yok Enerjisa'yı her aradığımda kayıt oluşturulmakta enerjimin açık olduğunu bildirmekteler ancak sayacın mühürlü ve evinde dolayısıyla elektrik yok.

2 aylık çocuğuma mum ışığında bakıyorum. Bir sayacı açmak bu kadar mı zor. Bir firma bu kadar mı ilgisiz olabilir? 42 tane kayıt oluşturdum ancak sayaca bakıp açma gelen hiç kimse olmadı. Bu kayıtlar açılırken telefonuma sürekli mesaj geliyor ancak bana gelen bu bilgi karşı tarafa nasıl gitmiyor anlamış değilim.

Etiketler :

Elektrik Kesintisi Elektrik Sayacı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Selda O.
  07 Ağustos
  14:22

  05054261928 acil olarak tarafıma dönüş yapılmasını istiyorum 1 haftadır sayım açılmadı sistemde elektrikiniz aktif denilmesine rağmen sayacım açılmadı yetkili bir evip gelerek Fatih mah okul şok no:5 gül konakları sitesi e3 sayacımın açılma işlemini yapabilirmi.

 • Selda O.
  05 Ağustos
  12:14

  4005175417 nolu sayactır. Fatıh mah okul Sokak no:5 e3
  acildir

 • 05 Ağustos
  11:47

  Sn. Selda O.,

  sikayetvar.com aracılığıyla tarafımıza ulaşan mesajınız incelenmiştir. 

  Müşteri numarası/sözleşme numarası/tesisat numaranızı ve açık adresinizi bildirmeniz halinde gerekli incelemeler yapılarak tarafınıza bilgi verilecektir.

  Bilgilerinize sunarız.

  Saygılarımızla,

  ANADOLU YAKASI ELEKTRİK DAĞITIM A.Ş.

  Talep, öneri ve sorularınız için; ayedas@ayedas.com.tr adresinden veya Çağrı Merkezimizden bize ulaşabilirsiniz.

  ÇAĞRI MERKEZİ

  ALO 186

  www.ayedas.com.tr