Aydınlı Giyim Defolu Ürün!

Murat G. |

Ümraniye Aydınlı Giyim'den aldığım Pierre Carden mont defolu çıktı, montu hiç kullanmadan kendilerine ürünü götürüp iade etmek istediğimi söyledim, görevli arkadaşlar incelemeye göndermeleri gerektiğini söylediler.

20 iş günü sürebileceği söylendi ben kesinlikle iade etmek istediğimi belirterek montu bıraktım. 26/03 'de beni aradılar ve ürünün tadilat olduğunu söylediler ben iade için bıraktığımı söyledim bana verilen cevap şu tadilat olabilecek ürünü iade almıyormuş, böyle bir saçma cevap olabilir mi? U*** defosuz yani sattığı normal ürünü 1 ay içinde koşulsuz iade alıyor.

M** yine öyle 1 ay iade hakkımız var bunları Aydınlı Giyim çalışanlarının ve yetkililerinin dikkatine sunarım. Ama aydınlı giyim sattığı defolu ürünü tamir şansı var diye iade alamıyormuş, insanları saf yerine koyup böyle bir tutumda bulunuyor. Ben bu durumu kesinlikle kabul etmiyorum.

Etiketler :

Bayi Kusurlu - Defolu Ürün Satışı Ürün İade / Değişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 20 Nisan
  10:13

  Sayın İlgili,

  Müşterimize konu ile ilgili bilgi iletildi.

  Saygılarımızla,

  Pierre Cardin Müşteri Hizmetleri

 • Murat G.
  06 Nisan
  22:17

  Benim tek kabahatim aydınlı giyim gibi bir firmaya ve sattığı kaliteli ürün pierre carden montu didik didik incelemeden almış olmam. Ama insanlar mahmutpaşadan eminönünden bişiyler alırken didik didik ediyor artık markayız ya kaliteyiz ya