24 Nisan #10362522

Aydın Web Yazılım Parasını Aldıktan Sonra Kendini Gizleyen Ve Aldığı Ücretin Karşılığını Vermiyor!

Yazılımı satın aldıktan sonra hiçbir şekilde destek vermeyen ve yazılımın eksiklerinden dolayı her şeye ekstra ücret isteyen ve ücreti aldıktan sonrada geri dönüş yapmayan ve kaba bir tavır takınan bu firma. Ben 12 maddelik çoğu yazılım hatası olan madde gönderdim. Tümüne 500 TL fiyat verdiler. Ücreti gönderdim sadece 1 tanesini yapıp biz bir tanesine 500 dedik diye karşılık verdiler. Yazılımın toplam fiyatı zaten 1600 TL. İnsanları kandırdıkları için adres vermekten de kaçınıyorlar hiçbir şekilde nerede olduklarını ifşa etmiyorlar çünkü yaptıkları tek iş sadece insanların parasını alıp mağdur etmek. Ama eninde sonunda adreslerine ulaşacağım. Buradan okuduğum kadarıyla insanlara kabaca bir tavırla cevaplarda veriliyor. Çok kendinize güveniyorsanız adres vermekten kaçmazsınız.

Serdar 1.030 Okunma

Cevaplar

 • Aydın Web Yazılım Temsilcisi21 Mayıs

  Müşterilerimizin geri bildirimlerini önemsiyoruz… Müşteri Öneri ve Şikayet Yönetimi Yaklaşımımız Aydın Web Yazılım Yönetim Ekibi olarak çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın memnuniyetini en üst seviyelerde tutabilmek, her türlü kaynağı sağlamayı taahhüt ederek tüm çalışanlarımızın katılımıyla bilgi teknolojileri ve hizmetleri sektöründe fark yaratan, örnek bir kuruluş olmak için çalışıyoruz. Karşılıklı değer yaratan, sürdürülebilir işbirlikleri oluşturmak ve kazan kazan felsefesi ile müşterilerimize hizmet sunmak. Yenilikçi hizmetlerle müşteri beklentilerinin ötesine geçmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, müşteri ilişkilerinde süreklilik yaratmak. Şikayetleri, herhangi bir karşılık beklemeden, adili tarafsız ve eşit değerlendirmek. Müşterilerimizin talep, beklenti ve şikayetlerini iyileştirme fırsat olarak görmek ve yasal zorunluluklara titizlikle uyarak talep, beklenti ve şikayetleri en iyi şekilde ele almak. Müşterilerimizin kişisel bilgilerini gizli tutarak, açık, anlaşılır ve doğru bilgiler vererek, etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunmaktır, Müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede tutmak, özen göstererek yaklaşımımızı sürekli iyileştirme sağlamaktır, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi https://aydinwebyazilim.com/Sayfa/6/Iletisim web sitemizden veya 0 (282) 606 0 542 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Aydın Web Yazılım www.aydinwebyazilim.com

 • Aydın Web Yazılım Temsilcisi20 Mayıs

  Müşterilerimizin geri bildirimlerini önemsiyoruz… Müşteri Öneri ve Şikayet Yönetimi Yaklaşımımız Aydın Web Yazılım Yönetim Ekibi olarak çalışanlarımızın, müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın memnuniyetini en üst seviyelerde tutabilmek, her türlü kaynağı sağlamayı taahhüt ederek tüm çalışanlarımızın katılımıyla bilgi teknolojileri ve hizmetleri sektöründe fark yaratan, örnek bir kuruluş olmak için çalışıyoruz. Karşılıklı değer yaratan, sürdürülebilir işbirlikleri oluşturmak ve kazan kazan felsefesi ile müşterilerimize hizmet sunmak. Yenilikçi hizmetlerle müşteri beklentilerinin ötesine geçmek ve müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutarak, müşteri ilişkilerinde süreklilik yaratmak.Şikayetleri, herhangi bir karşılık beklemeden, adili tarafsız ve eşit değerlendirmek. Müşterilerimizin talep, beklenti ve şikayetlerini iyileştirme fırsat olarak görmek ve yasal zorunluluklara titizlikle uyarak talep, beklenti ve şikayetleri en iyi şekilde ele almak. Müşterilerimizin kişisel bilgilerini gizli tutarak, açık, anlaşılır ve doğru bilgiler vererek, etkin, gerçekçi ve uygulanabilir çözümler sunmaktır, Müşterilerimizin beklentilerini en üst seviyede tutmak, özen göstererek yaklaşımımızı sürekli iyileştirme sağlamaktır, Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili her türlü bilgi, öneri, görüş ve çözüm taleplerinizi https://aydinwebyazilim.com/Sayfa/6/Iletisim web sitemizden veya 0 (282) 606 0 542 numaralı çağrı merkezimizden iletebilirsiniz. Saygılarımızla Aydın Web Yazılım www.aydinwebyazilim.com

 • Serdar17 Mayıs

  Yazdığınız yazıları silip yerine başka bir şeyler yazıyorsunuz. Sana küfredip adresini ver diye bu gece oradayım dediğimi çok iyi hatırlıyorum. Seninde vermekten kaçtığını. Beni iyi tanısan telefon erkeği klavye erkeği olmadığımıda iyi bilirdin. Kimse sizden bedava hizmet istemedi her istenilenin parasını gönderdik. Böyle bedava hizmet istemişiz gibi yansıtmayın. 

 • Aydın Web Yazılım Temsilcisi17 Mayıs

  Sayın Serdar Bey, Satın almış olduğunuz yazılım sizin yazmanıza göre eksik, çatlak demenize anlam veremiyoruz. Mademki yazılım eksik, çatlak veya eksikti neden yazılımı almadan kontrol etmediniz? İncelemek için aklınız, gözünüz yok muydu? Bu platform TC Mahkemeleri değil şikayet platformunda atmak, sallamak sizin gibi bilinçsiz tüketiciler için bedava hizmet oh ne rahat, Burada şunuda belirtmek isterim. Paranızı aldıktan sonra adresimizi gizlediğimiz yok. Faturanız elinizde mevcuttur, Adresimizi rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Telefonda ve Klavye başında tarafımıza küfür etmekle ERKEKLİK YAPMAK sizin gibiler için çok basit cesaretin varsa yapmış olduğun küfürleri elinizde bulunan fatura adresimize gelerek yapmayı deneyiniz. Siteniz kara listeye niye alındı? Açık ve net olarak firmamız ve çalışanlarımıza yapmış olduğunuz ahlaksız, terbiyesiz, küstahça küfürler nedeni ile kara listeye alınmıştır. Yazılımı 1.600 TL’ye aldığınız doğrudur. 2 Yıl ücretsiz destek verilmektedir. Unutmayınız 2 yıl ücretsiz destek her istediğiniz özel istekler bedava yapılacak anlamına gelmez. Her istenilen özel isteklerin bir bedeli olacaktır. Aydın Web Yazılım yaptırmak istediğiniz özel isteklerin bedelini almadan işlemi yapmaz. Size bu cevabı yazmayı lüzumsuz buluyoruz, Lakin sizin gibi bilinciz tüketicilere cevap vermemizi, Türkiye genelinde ve Avrupada bulunan müşterilerimize saygımızdan dolayı vermiş bulunmaktayız. Saygılarımızla Aydın Web Yazılım

 • Serdar16 Mayıs

  Sizi elbette mahkemeyede vereceğim. Ama mahkeme sonucunda sadece ben ne mal olduğunuzu görürüm. Burda sizden yazılım almak isteyenler göremez. Üstelik 2 yıl içindede hiçbir destek vermediniz bunu da yazıp durmayın insanlar veriyormuş gibi. Özel isteğe gelince sizn çatlaklarınızı söylemekte özel istek oldu. Onu da kabul ettik ve ödemesini yaptık. Buna rağmen yapmadınız. Artı benimle konuşan tek kişiydi oda firmanızın sahibiydi. İnsaniyet dışı konuşup beni çileden çıkaran da firma sahibiydi. Çalışan deyip topu kimseye atmayın. Tek tuşla nasıl yazılımı kapatma yetkiniz var bu saçmalığın açıklaması yok zaten. Tek bir domain de kullandım ve öyle de devam ettim. Başka domain saçmalığıda söz konusu değil. Ek olarak kendinizi einstein zannedip insanları bilinçsizlikle suçlamışsınız paso. Ben bir eğitmen üniversite mezunu ve yazılımdanda iyi anlayan yıllardır onlarca site yaptıran biriyim.

 • Serdar16 Mayıs

  Yazılımınız eksik çatlak ve almadan önce yıllardır tecrübe deneyim sahibi olan bir firmanın eksik yanlış bir yazılım yapabileceğini düşünmedim. İkincisi bana aldıran sizden ajans fiyatı alan güya iyi olduğunu söyleyen ama meğer komisyon aldığı için benim almamı sağlayan, güvenmemem gerektiğini sonradan öğrendiğim biri. Yazılımı maalesef tepeden tırnağa kimse kontrol edemez. Bunu müşteri yazar ama siz yazamazsınız. Bu bile sizin kurumsallıktan uzak işinizi nasıl yaptığınızın göstergesidir. Adresinizi apaçık gizliyorsunuz neden sitenizde yok ve neden defalarca sormama rağmen cevap alamadım. Sorun açık adresimi buradan bile yazarım. Elimde faturamda mevcut değildir. Son iş için üzerine yattığınız 500 TL faturamı gösterin ben buradan yazdığım her şey için özür dileyecem. Hodri Meydan.

 • Serdar25 Nisan

  Bu firma yazılımı 1600 TL'ye eksik çatlak satıp daha sonra sizden sürekli yazılımı aldıktan sonra ek ücret ve en küçük aşağıda yer alan bir sosyal medya ikonunun kaldırılmasına bile fahiş ücretler istiyor. Ve ödeyeceğiniz ücret 3 5 katına çıkabiliyor. Ek olarak bugün şikayet var a yazdım diye. Sitemi bilgim dışında komple kapatmışlar. Ve lisansınız karalısteye alınmıştır diye bi ibare yazmışlar.  Çalıştığımız yazılım firması aradığında bizden serdar bey özür dilesin şikayet yazısını kaldırsın diye söylemişler. Ben senden özür dileyeceğime olurum daha iyi. Artı yazılımı sıfırdan yazdıraçam. Yazılıma kod koyup en ufak problemde kapatmanız ihtimalini göze alır mıyım. Size bu kozu bi daha verirmiyim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön