27 Mart 2013

Aydın Termal Altyapısı Eksik Sıcak Su Akmıyor!

Aydın Termalden 2008 yılında devremülk aldım fakat bu yıl kullanımım için gerekli olan aidatı 100 dolardan 100 euroya çıkardıklarını söylediler. Devremülk sahibi olarak yapacak herhangi bir şey yoktu.

3 gündür devremülkte kalmamıza rağmen ne doğru düzgün elektrik var ne de sıcak su! Her gün personele söylememize rağmen ha geldik ha geleceğiz bir türlü sıcak su yok. Ben termale neden geleyim sıcak su yoksa? O kadar aidatı neden alıyorsunuz doğru düzgün destek vermeyecekseniz?

Abdullah 894 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah 03 Nisan 2013

    Şikayetle ilgili herhangi bir görüşme bile yapamadığım devremülkümde misafirlerim 15 günlük devremülkte kalamadı. Sürekli olarak elektrik kesintisi yaşanıyor. Yönetim mi değişmiş yoksa şirket mi iflas etmiş bilemiyorum ama bu böyle gitmez. Kimse sorunlarınızla ilgilenmiyor ve altyapı yerlerde. Mustafa AYDIN'ın bundan sonraki yapacağı hiçbir yatırıma girmeyin. Nasıl yüzüstü bırakıyor, işin kaymağını yiyip nasıl kenara çekiliyor vaatleri edip nasıl terkediyor ilgilenmiyor, AYDIN TERMAL mükemmel bir örnek. Hakkımı helal etmiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön