10 Şubat 2014

Ayder Turizm Bir Gecede Bilet Fiyatını Artırmış!

05 şubat 2014 akşam üzeri Ankara Kızılay'da İzmir caddesindeki Ayder Turizm acentesinden Pronto Tur'un 30 mayıs-07 haziran tarihlerindeki balkan turuna bilet almak için gittik.3 arkadaşımız bilet aldı,ödemelerini yaptı.ben eşimle henüz görüşmediğimi, pasaportlarımızın yanımda olmadığını söyledim.

Bir arkadaşımda orada değildi. Biz ertesi günü alalım rezervasyon yapın dedik. Rezervasyon yapamayacaklarını söylediler. Biz arkadaşımla beraber ertesi gün gittiğimizde 359 euro olan bilet fiyatının 3999 euro olduğunu öğrendik. Üzerinden 12 saat geçmeden böyle bir artışın mantıklı bir açıklamasını yapar mısınız? Zira acenta çalışanı bize biletlerin kademe kademe yükseldiğini söylemedi.

Ahmet 2.605 Okunma

Cevaplar

  • Ayder Turizm Temsilcisi14 Şubat 2014

    Öncelikle bu müşterinin şikayetinde belirttiği gibi bahsetmiş olduğu konu bilet değil Balkanlar Turu ile alakalıdır. Şirketimizden tur hakkında bilgi verilmiş, yolcunun arkadaşları o anda geçerli fiyat olan 359 Eurodan rezervasyon yaptırmış, bahse konu kişi ise rezervasyon yaptırmamıştır. Bu gezide turücret yatırılmadan ön rezervasyon uygulaması bulunmamaktadır. Yolcu daha sonra ki gün rezervasyon yaptırmak istediğinde 1.otobüsün dolduğu ve açılan 2. otobüslü program ücretinin 399 Euro ( 3999 Euro değil sanırız yanlış yazılmış )olarak ilan edildiği bilgisi verilmiştir. Şikayetin başlığında ki " Ayder Turizm Bir Gecede Bilet Fiyatını Artırmış! " ibaresi gerçeği yansımamakta olup, müşteri memnuniyetini ve dürüst meslek ilkelerini kendisine misyon edinmiş olan Ayder Turizm bu anlayışını konuklarıyla paylaşmaya devam edecektir. Saygılarımızla, Ayder Turizm

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön