sta-4-hoverİyi Çözüm

Aydem Perakende Otomatik Ödeme Talimatı Sorunu

Cihan Cihan3 gün önce

Benim şikayetim şu şekilde. Ben Yapı Kredi müşteri hizmetleri aracılığıyla otomatik ödeme talimatı verdim. Ama bankanın bir rakamını yanlış yazması yüzünden gidip bir işletmenin 859 TL lik faturasını ödedim yapi krediyi arayınca bizle alakası yok dediler Aydem düzeltmesi gerekir dediler. Müşteri hizmetlerini aradım Aydem şubemize gelin halledeceğiz dediler ama bir hafta geçti en ufak bir şey olmadı. Az önce aradım şehir dışında olduğumu söyledim ama hala ya bekleyin ya da şubeye gelip tekrar sorun diyorsunuz!

  • - Görüntüleme

Cevaplar

Aydem Perakende Logo Aydem Perakende 12 saat önce

Değerli Müşterimiz, Konu hakkında iletişim numaranız üzerinden bilgilendirme sağlanmıştır. Saygılarımızla.

Aydem Perakende Logo Aydem Perakende 3 gün önce

Değerli Müşterimiz, Soru ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretmek için çalışıyor ve bu çözümleri sunarken memnuniyetinizi en üst noktada sağlamayı hedefliyoruz . Talebiniz işleme alınmıştır. En kısa süre içerisinde tarafınıza geri dönüş sağlayacağız. Aydem Perakende ile ilgili görüş, öneri ve taleplerinizi https://aydemperakende.com.tr/tr/BizeUlasin link üzerinde veya 0850 800 0 186 numaralı çağrı merkezimizden hızlı ve güvenli bir şekilde paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

profile-icon Cihan 3 gün önce

800001109184 sözleşme numaram.

Aydem Perakende Logo Aydem Perakende 3 gün önce

Değerli Müşterimiz, Soru ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretmek için çalışıyor ve bu çözümleri sunarken memnuniyetinizi en üst noktada sağlamayı hedefliyoruz . Aboneliğinize ait tesisat numarası veya sözleşme hesap numarasını paylaşmanız durumunda ilgili birime aktarılacaktır. Aydem Perakende ile ilgili görüş, öneri ve taleplerinizi https://aydemperakende.com.tr/tr/BizeUlasin link üzerinde veya 0850 800 0 186 numaralı çağrı merkezimizden hızlı ve güvenli bir şekilde paylaşabilirsiniz. Saygılarımızla.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler