14 Mart 2017 #8027698

Aydem Elektrik 'in Uyarı Yapmadan Elektriğimi Kesmesi, Çalışanının  Tuhaf Yaklaşımı!

Aydın Kuşadası Aydem' de elektrik aboneliğim bulunmaktadır 1 adet faturamın günü geçtiği zaman elektiriğim hiçbir uyarı olmadan direk kesilmektedir hem de normal şekilde kesilmiyor, kabloların hepsi sökülüyor panodan alınıyor.


Geçenlerde benzer bir durum yine yaşandı,neden sayacımdaki tüm kablolar sökülüyor diye sordum, herkese aynısı dendi. Ey Aydem kapı komşum 4 faturasını ödemedi kesen olmadı, akrabam 4 faturasını ödemedi kesilmedi, dilerseniz abone numaralarını vereyim size.


Aydem 'deki açma kapamadaki çalışanla tartıştım diye, tartışmamızda not bıraktım ödemelerimi internet üzerinden yapıyorum lütfen kesmeyiniz diye buna rağmen kesti ve tartıştık. Eşimi çalışan görüyor," hadi bir dahaki ayda geç yatırın yine geleceğim tüm kablolarınızı söküp alacağım" diye, Aydem' in bu tavrından dolayı kınıyorum. Bir benimi sıkı takibe alıyor bu Aydem? Yazıklar olsun.

Serdar 626 Okunma

Cevaplar

  • Aydem Elektrik Temsilcisi14 Mart 2017

    Sayın Müşterimiz, Aydem olarak soru ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretmek için çalışıyor ve bu çözümleri sunarken memnuniyetinizi en üst noktada sağlamayı hedefliyoruz. Kuruluşumuzun temel amacı kaliteli enerji hizmeti sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş.

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön