Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş. Personel Davranışı...

Berk Ü. |

Muğla Milas ilçesinde ikamet ediyorum. Babamı kaybettiğim için üzerine olan Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş. 'ye ait aboneliğini fes etmek amacı ile Milas'ta bulunan müşteri ilişkileri merkezi (mim) e gittim. sıramatik ten numaramı aldım benden ve kağıtta bekleyen 1 kişi var olduğu yazılıydı. Zaten 1 kişi vardı bekleyen benden önce. 4 adet vezne var görev yapan 1 ve 4 numaralı olan evrak işlerinden başını kaldıramıyor. Ama 2 3 numaralı veznedeki iki bayan sürekli bir muhabbet sohbet içerisindeler. Müşteri kabul etmedikleri gibi birbirlerinin masalarına gidiyorlar gülüşmeler telefondan bir şeyler göstermeler. 3 numarada ki bayana bakıyorum acaba ne zaman sıramatik ile müşteri çağıracak diye. Ama şaşkınlık içerisinde kalıyorum. Hanımefendinin ağzında sakız elinde cep telefonu çakkıdı çakkıdı. Karşısında kamera var Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş. yetkilileri. Telefon kanalından şikayetimi bildirdim ancak hala geri dönüş yok.

Etiketler :

Abonelik İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 11 Kasım
  13:40

  Sayın Müşterimiz,

  Aydem olarak soru ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretmek için çalışıyor ve bu çözümleri sunarken memnuniyetinizi en üst noktada sağlamayı hedefliyoruz. Kuruluşumuzun temel amacı kaliteli enerji hizmeti sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

  Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi bilgi@aydem.com adresine e-posta ile bildirebilirsiniz.


  Bilgilerinize sunarız,
  Saygılarımızla.

  Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş.