27 Eylül 2016

Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş. İşleme Alınmayan Abonelik Kapatma Dilekçesi.

50154** aboneliği bulunan meskende kiracı oturuyor. 07.09.2016 tarihinde abonelik kestirme dilekçesi verdim ki kiracı aboneliği kendi üzerine alsın diye. Abonelik güvence bedeli vermiş olduğum banka hesabına gelmeyince gidip şubeden sormak gereği duydum. 7 Eylül'de vermiş olduğum abonelik kestirme dilekçeme istinaden 26 Eylül'de hala işlem yapılmamıştı. Kurumunuzda çalışan bir personelinizin kiracım olan kişiye inisiyatif kullanarak süre tanıdığını düşünüyorum.

Bu büyük bir sorumsuzluk örneği ve bu durumun mantıklı bir açıklamasını herhangi bir yetkiliden bekliyorum. Bu işlemi bekleten personelinizin de her kim ise bulunarak gerekli uyarının yapılmasını istiyorum.

Asli 298 Okunma

Cevaplar

  • Aydem Elektrik Temsilcisi11 Kasım 2016

    Sayın Müşterimiz, Aydem olarak soru ve ihtiyaçlarınıza uygun çözümler üretmek için çalışıyor ve bu çözümleri sunarken memnuniyetinizi en üst noktada sağlamayı hedefliyoruz. Kuruluşumuzun temel amacı kaliteli enerji hizmeti sunarak, müşteri memnuniyetini sağlamaktır. Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla. Aydem Elektrik Perakende Satış A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön