14 Mayıs 2013

Aydem Elektrik Dağıtım Vezne Görevlisinin Davranışları!

13/05/13 günü öğleden önce elektrik faturamı yatırmak için Aydın-Didim Aydem'e gittim. 155 tl olan faturamın ödenmesi için 170 tl uzattım fakat acele ile para üstümün ne kadar olması gerektiğine dikkat etmemiştim, 15 tl para üstü verilmesi gerekirken 5 tl vermişti görevli. Farkedince döndüm fakat öğlen arasına girilmişti. Akşam uğradığımda da vezneler kapanmıştı. 14/05/13 günü sabah erkenden uğradım fakat aynı vezne görevlisi; akşam uğrasaydınız kasalarda fazla çıkmadı şeklinde suçlayıcı bir dille muhattap oldu benimle.

Sonra vermesi gereken parayı verdi fakat üslubu ve tavırlarıyla gurur kırıcı-aşağılayıcı bir tutum sergiledi. Eğer müşterinin sözüne tamah edilmiyorsa kameraları açıp bakabilirler.

Seda 238 Okunma

Cevaplar

  • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi14 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimiz Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Aydem EDAŞ ile ilgili her türlü görüş,öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 44 44 186 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön