07 Ocak 2014

Aydem Elektrik Dağıtım Sokak Lambası Sokağa Değil Bahçeye Bakıyor!

Muğla Ortaca Dalyan Okçular köyünde oturmaktayım. Evimin bulunduğu sokak lambasının yönü fırtına nedeniyle bozuldu. Şikayet üzerine 04.01.2014 saat 19:45'te tamire gelen servis bu sefer de lambanın yönünü sokağa değil de bir evin bahçesine yönlendirerek çekip gittiler.

Sokak lambaları sokak aydınlatması için vardır, kişiye özel hizmet lambaları değildir. Aydem Elektrik Dağıtım Ortaca yetkililerinin dikkatine; O sokak lambasının yönü tekrar sokağa yönlendirilerek gece o sokakta yürüyenlerin güvenliği için mutlaka tekrar düzeltilmelidir.

Hüseyin 319 Okunma

Cevaplar

  • Hüseyin'in Teşekkür Mesajı08 Ocak 2014

    Şikayetim neticesinde AYDEM elektrik dağıtım şirketinin şikayet konusu sorunu yerinde inceleyip sorun gideme konusunda gösterdiği hassasiyet nedeniyle ilgili kuruma teşekkür ederim.

  • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi07 Ocak 2014

    Sayın Müşterimiz Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Aydem EDAŞ ile ilgili her türlü görüş,öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 44 44 186 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön