13 Nisan 2015

Aydem Elektrik Dağıtım Geleneksel Düzenli Elektrik Kesintisi!

Aydın, Kuşadası'nda, tam da herkesin tatil yaptığı ve ertesi gün için işe hazırlanacağı Pazar günününde elektrik kesmek burada bir 'gelenek' oldu. Nasıl bir sorumsuzluktur ki insanlar sabah kahvesini içemez, hatta su dahi kullanamazken, gelen faturanın parası da arlanmadan söke söke isteniyor.

Çok sevgili Aydem Elektrik Dağıtım'a telefon açtığımda da sanki Evliya imişim gibi sabretmem (!) gerektiği söyleniyor. Firmanın biraz utanma erdemi varsa, zavallı ve içler acısı haldeki trafolarına bir çare bulmasını istiyorum. Burası Avrupa olsaydı benim izlediğim prosedür daha farklı olurdu fakat orada hiçbir firma elektrik kesmeye cesaret edemezdi zaten. Aydem ancak ve ancak 5. dünya ülkesine yakışan bir firmadır.

Cem 542 Okunma

Cevaplar

  • Cem20 Nisan 2015

    Standart cevaplar. İronik ama gerçek.

  • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi13 Nisan 2015

    Sayın Müşterimiz Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Aydem ile ilgili her türlü görüş, öneri ve isteklerinizi 7gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 44 44 186 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön