26 Mayıs 2014

Aydem Elektrik Dağıtım Elektrik Kesintisi Ve Sonuçları!

22.05.2014 tarihinde saat 20:00 civarında evime gittiğimde elektriğin kesildiğini anladım. Hemen Aydem Elektrik Dağıtım müşteri hizmetlerini aradım. Nisan ayına ait faturayı kaybetmiştim ve yatırmayı unuttum. Tarafıma herhangi bir ihbar yapılmadan elektriğin kesildiğini ve bu saatte ne yapılabileceğini söyledim.

Karşımdaki erkek görevli saat 22:00'a kadar açma işlemlerinin yapıldığını ve gecikmiş faturanın ödenmesi durumunda elektriğin açılacağını söyledi. Hemen yatırdım ama Saat 22:20'de eve geldiğimde elektriğin olmadığını gördüm ve tekrar aradım.

Görevli açma işleminin yarına kaldığını bu saatten sonra bir şey yapılamayacağını söyledi. Buzluktaki tüm yiyecekler bozuldu haliyle.

Serdal 1.125 Okunma

Cevaplar

  • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi27 Mayıs 2014

    Sayın Müşterimiz Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Aydem EDAŞ ile ilgili her türlü görüş,öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 44 44 186 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön