23 Mart 2013

Aydem Elektrik Dağıtım Cumartesi Tam Gün Elektrik Kesimi!

Aydem firmasının elektrik kesintileri artık dayanılacak gibi değil. Bugün 23 Mart cumartesi yine sabah 9 dan akşam 17 ye kadar kesinti varmış. Sabah uyandık panjurları açamıyoruz. Temizlikçi kadın cumartesi geliyor, kadında geri döndü. Boşuna para. Akşama misafirimiz gelicek hiçbir hazırlık yapılamıyor. Yani 20 sene İzmir'de yaşadık, böyle kesinti görmedik. Ayda mutlaka bir kesinti yapıyorlar.

Bir tek cumartesimiz var onu da zehir ediyor. Devlet özelleştirdi nasıl bir firmaya mahkum Denizli, köy sanki. Niye hafta içi yapılmıyor bu çalışmalar? Savunmaları da sitede yazıyoruz kesintiyi. Hep cumartesi pazar yapılması niye? Milletin tam tatil ev içinde iş yapacağı gün. Mağduriyetimizi nasıl giderecek Aydem?

Ayla 67 Okunma

Cevaplar

 • Ayla 31 Temmuz 2013

  Ayrıca kimse de arayıp bilgi falan vermedi.

 • Ayla 31 Temmuz 2013

  Buraya ertesi gün sizinle ilgilenicez diye cevap yazmışlar ama geri dönüş yok kaç ay oldu.

 • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi29 Nisan 2013

  Sayın Müşterimiz Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek bilgi verilmiştir. Aydem EDAŞ ile ilgili her türlü görüş,öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 44 44 186 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

 • Ayla 28 Nisan 2013

  Hiçbir çözüm yapılmadı, bana geri dönüş de olmadı, sadece buraya cevap yazmış olmak için yazmışlar.Öyle 7 gü n 24 saat falan da hizmet vermiyorlar.Zamanında çook aradık.

 • ADM Elektrik Dağıtım Temsilcisi25 Mart 2013

  Sayın Müşterimiz Şikayetiniz tarafımıza ulaşmıştır. Talebiniz değerlendirilerek en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Aydem EDAŞ ile ilgili her türlü görüş,öneri ve isteklerinizi 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren 44 44 186 numaralı Çözüm Merkezi’mizi arayarak ya da [email protected] adresine e-posta ile bildirebilirsiniz. Bilgilerinize sunarız, Saygılarımızla.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön