Toplam çözüm sayısı
..
Ayça Ajans ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Meryem'in şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız

Yeni karşılaştırma

ile

Ayça Ajans Yalanları

13768görüntüleme
Meryem
Meryem 21 Temmuz 2019 16:14

Olayı olduğu gibi baştan anlatıyorum. Ayça Ajans'ın numarasını netten bulduk. Kızımı netten kayıt yaptırdık, sonra bize mesaj attılar. Sonra aradılar, hemen kızını çok güzel hemen bir teklif var Danone ® teklifi kabul ediyorsanız 200 TL yatırın bir senelik ücret o, 200 siz bizden fazlasıyla kazanırsınız dediler.

Sonra ben eşime o kadar dedim inan araştırdım herkes aynı şikayet sonra 4 ay geçti biz aradık bize iş Trabzon'da 500 TL verecekler ama gidiş ve konaklama bizden ve kaç gün süreceği belli değil. Yani enayi sanıyorlar insanları. Bizi kandıranlardan çıksın. Sonra bizi olmaz gidemeyiz 500 değil 5000 'e patlar bu bize deyince o zaman gitmiyor diye kaydediyorum dedi.

Sonra başka için arayacağız bu Edirne yine aynı bahane. Sonra neyse biz İstanbul dışı aramayın dedik daha da arayan yok. Ben hep eşime dedim inanma yalan herkes aynı şeyi yazıyor.

Meryem
Meryem19 Ağustos 2019 12:27

Ayca ajans ne is verdi ne bir şey paramizida geri ödemiyor bugün aradık esime sizin aileniz bizi şikayet etmiş ondan dolayı sizin sistemimizi sildik falan diyor hayali bir ajans telden is tapmaya çalışıyor bize is beğenmediniz diyor bir kerem hep yalandan uzak yer söylediniz benim masrafim senin ödediğin paranın 10 kati  bugün Savcılığa gideceğiz istediğinizi yapın demişler  ama unutmayın yanınıza kar kalmasn insanları böyle kandırıp para alıyorsunuz Umarım devlet size el koyar 

1 Yorum

Ayfer
Ayfer15 Eylül 2019 17:43
 

Aycaajans çok teşekkür ederiz Bizleri hayallerimize kavuşturduğu için minnettarız

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Yeni karşılaştırma

ile