22 Ekim
#12823189

Ayas Emlak Gayrimenkul İşini Düzgün Yapmıyor

746314*** numaralı ev ilanı için Z*** bey adında emlakçı ile 17/10/19 perşembe tarihinde sabah 9 civarı görüştük. Kendisi eve pazar günü başkalarının da bakacağını söyledi. Ben de görmek istediğimi beğenirsem tutmak istediğimi belirttim (sonuçta pazar günü görecek kişi evi beğenmeyebilir). Sonra haklısınız dedi ve akşam saat 19 için görüşme ayarladık.


Kendisini yola çıkmadan önce saat 17:30'da aradım ve bekliyorum dedi. Saat 19:00'da buluşma yerine geldiğimde, nerede olduğunu ve geldiğimi söylemek için aradığımda hangi evdi gibisinden sanki haberi yokmuş gibi sorular sordu. İlan numarası belirttiğimde o evden vazgeçtiler dedi. 1 saatte mi belli oldu, boşuna mı geldim dediğimde ben başka ev sandım vesaire gibi cevaplar verdi. Ve bana evin içindekiler vazgeçti dedi. Ve ilan hiç kalkmadı. Bugün de kapora alındı yazdığını gördüm.


Ayas Emlak Gayrimenkul adı ile Sahibinden'de ilan veren bu kişiler insanların vaktini alıyor. Sonuçta İstanbul'da yaşıyoruz. Toplam 3 saatim yolda geçti boşu boşuna. İşini düzgün yapmıyorlar ve mağdur ediyorlar insanları.

Yasemin Yasemin 1.760 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları