31 Ocak 2014

Ayakkabı Dünyası'ndan Aldığım Bot Aşırı Terletiyor.

Capacity Ayakkabı Dünyası'ndan aldığım Hummer Jack marka çocuk botu çocuğumun ayakkabılarını aşırı derecede terletiyor ve kokutuyor. Daha önce hiçbir ayakkabıda yaşamadığım bu sorun karşısında mağazaya iade etmek için götürdüm. Fabrikaya gönderdiler. 1 ay sonra red cevabı geldi. Ürünü değiştiremeyeceklerini söylediler.

Bu botun sıcak astarlı olduğunu belirttiler. Ayak sağlığına bu derece zarar veren botu kullanamıyorum. Karlı havada bile çorapları aşırı derecede ıslatıyor. Satın alırken mağaza yetkilileri tarafından bilgilendirilmedim. 23 Aralık 2013' te aldığım ürünü Şubat ayı geldi 3 aydır kullanamıyorum. Mağazadan ve bu markadan şikayetçiyim.

Arzu 245 Okunma

Cevaplar

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri; 2266473 - Ayakkabı Dünyası'ndan Aldığım Bot Aşırı Terletiyor. Başlıklı şikayete ilişkin olarak, tüketicimizin ürünü, şikayeti doğrultusunda ürün inceleme birimi yetkililerimiz tarafından incelenmiş olup, yapılan inceleme de üründe üretim hatası olmadığı tespit edilmiştir. Bu doğrultuda ürün hakkında değişim ya da iade işlemi gerçekleştiremeyeceğimizi bilgilerinize sunar, ilginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Kezban AKSANCAK Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön