22 Ocak 2014

Ayakkabı Dünyası'ndan Aldığım Ayakkabının Servis Süresi ve Garanti Kapsamı

Ayakkabı Dünyası'ndan almış olduğum Harley Davidson ayakkabımın 1.5 ay olmadan tabanı düştü. 26 aralık 2013 tarihinde garanti kapsamı dahilinde ayakkabımı yetkililere verdim. 26 gün olmasına rağmen ayakkabımdan haber alamadım. 22.01.2013 tarihinde iletişime geçtim ve ayakkabımın akibetini kendi çabamla öğrendim.

Ayakkabımın taban düşmesinin kullanıcı hatasına bağlı olduğunu söylediler. Bir ayakkabının tabanının düşmesi nasıl kullanıcı hatası olabilir kaldı ki ayakkabı su geçiriyor tabanından bu nasıl kullanıcı hatası olabilir. İllaki tüketici mahkemesine mi gidelim? Ayakkabımın değiştirilmesini veya para iadesini talep ediyorum.

Oğuzhan 398 Okunma

Cevaplar

  • Ayakkabı Dünyası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın "Şikayet Var" Yetkilileri; ''2250623 - servis süresi ve garanti kapsamı'' şikayete ilişkin olarak, tüketicimizin ürünü şikayeti doğrultusunda Harley Davidson Firması ürün inceleme birimi yetkilileri tarafından incelenmiş olup, yapılan inceleme de üründe, üretim hatası olmadığı tespit edilmiştir. Bu doğrultuda ürün hakkında değişim ya da iade işlemi gerçekleştiremeyeceğimizi bilgilerinize sunar, ilginiz için teşekkür ederiz. Saygılarımla. Evren KARTAL Ayakkabı Dünyası Mağazaları Müşteri Hizmetleri Yetkilisi T: 312 278 51 20 F: 312 278 51 28 [email protected]

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön